Sprzątanie po zalaniach

Oferujemy profesjonalne sprzątanie po zalaniach, awarii, podtopieniu mieszkania, garażu, domu, lokalu, piwnicy czy pomieszczenia gospodarczego, powodziach. Warto pamiętać o tym, że osuszanie budynków powinno zostać przeprowadzone przez specjalistów w fachowy sposób. Usunięcie skutków zalania wymaga nie tylko użycia specjalistycznego sprzętu, ale także wiedzy, dlatego nie powinno się go przeprowadzać na własną rękę.

Kiedy zdecydować się na sprzątanie po zalaniach?

Zalane mieszkanie stanowi prawdziwy problem, dlatego na usunięcie skutków zalania należy zdecydować się jak najszybciej. Im wcześniej wybierzesz profesjonalną ekipę do zlikwidowania efektów zalania, tym mniejsze poniesiesz straty i koszty usługi. Konieczne jest wybranie profesjonalnej firmy, która kompleksowo zajmie się sprzątaniem i pozostawi mieszkanie zdezynfekowane, gotowe na powrót mieszkańców. Ważne jest, by zalanie nie stanowiło już żadnego niebezpieczeństwa dla osób przebywających w budynku.

Sprzątanie po zalaniach oraz dezynfekcja wiążą się z szeregiem działań i przebiegają w kilku etapach. Wiele zależy od skutków i wielkości szkód. W zależności od potrzeb, usuwamy, wywozimy meble, uszkodzony sprzęt, przedmioty, śmieci itd. Skutecznie usuwamy także wodę, szlam, fekalia, ścieki. Przeprowadzamy profesjonalne mycie, ozonowanie, odkażanie termiczne zabrudzonych powierzchni. Przeprowadzamy także dezynfekcję pomieszczeń po zalaniach, usuwamy fetor, osuszamy pomieszczenia, ściany, mury oraz fundamenty z wilgoci.