Przeprowadzki

Przeprowadzki szybko i sprawnie. Często jednak oznaczają nie tylko zmianę miejsca zamieszkania, ale także całego dotychczasowego życia. Zawsze są dużym wyzwaniem logistycznym zarówno dla osób, które przenoszą się do innego domu, czy mieszkania, jak i tych, które zmieniają siedzibę swojej firmy. Planujesz przeprowadzkę? Napisz do nas lub zadzwoń, zrobimy wszystko, aby przebiegła szybko i sprawnie.

Co dokładnie możemy Ci zaoferować w ramach przeprowadzki?

Oferujemy kompleksowe przeprowadzki domów, mieszkań prywatnych oraz biur, zarówno w obrębie jednej miejscowości, jak i na dłuższe odległości.

W zależności od potrzeb klienta oferujemy usługi w różnym zakresie. Możemy podstawić samochód ciężarowy z kierowcą, który zadba o właściwe rozmieszczenie w przestrzeni ładunkowej mebli i innych przedmiotów. Odpowiednio zabezpieczy je także na czas transportu, specjalnymi kocami, przekładkami i pasami. Spakowanie i zniesienie wszystkich rzeczy ze starego mieszkania, a następnie ich rozładunek w miejscu docelowym, leży wówczas po stronie klienta. To najtańsza opcja, jaką oferujemy. W ten sposób realizujemy najczęściej przeprowadzki studenckie.

Klientom, którzy nie mają możliwości samodzielnego przygotowania do transportu i załadunku swoich rzeczy, oferujemy kompleksowe przeprowadzki. Nasi pracownicy starannie spakują wszystkie drobne przedmioty, zdemontują i załadują meble, lampy i inne elementy wyposażenia. Posprzątają mieszkanie po wyprowadzce, a następnie rozładują i złożą meble w miejscu docelowym. Na miejsce przyjeżdżamy w pełni przygotowani do opróżnienia mieszkania. Przywozimy ze sobą kartony, tekturę, papier pakowy, folię bąbelkową, taśmy i inne materiały potrzebne do zabezpieczenia delikatnych przedmiotów na czas transportu. Następnie starannie pakujemy wszystkie rzeczy do przewiezienia, dbając przy tym o to, aby były jak najlepiej chronione podczas przejazdu. Nasz zespół wyprażony jest także w sprzęt ułatwiający transportowanie dużych mebli, czyli płaskie wózki transportowe oraz wózki schodowe. Dzięki temu realizowane przez nas przeprowadzki zawsze przebiegają szybko i sprawnie. Oferujemy także przeprowadzki ze sprzątaniem. Po opróżnieniu mieszkania dokładnie je sprzątamy, tak aby było gotowe do przekazania nowym właścicielom lub wynajmującym.

Jak przebiega przeprowadzka z firmą RECOVERS?

Jeśli potrzebujesz pomocy przy zmianie miejsca zamieszkania, napisz do nas lub zadzwoń. Po ustaleniu zakresu usług będziemy mogli przedstawić Ci wstępną wycenę przeprowadzki. Tanio, szybko i sprawnie – tak przebiega każda nasza realizacja. Po zaakceptowaniu warunków współpracy przez obie sony podpiszemy umowę i przystąpimy do realizacji usługi w określonym terminie. Prace rozpoczynamy od spakowania wszystkich rzeczy w kartony. Zawsze dbamy przy tym o to, aby były odpowiednio zabezpieczone przed uszkodzeniem lub zagubieniem podczas transportu. Następnie zniesiemy wszystko do podstawionego przez nas samochodu, gdzie wszystkie rzeczy są starannie układane, tak aby przestrzeń ładunkowa była maksymalnie wykorzystana, a przedmioty nie były narażone na wzajemne uszkodzenie. Dodatkowo nasza firma przeprowadzkowa ubezpiecza powierzone nam mienie naszych klientów na czas transportu, aby jeszcze lepiej je chronić.

Zdarza się, że osoby wynajmujące mieszkanie są zmuszone do nieplanowanej zmiany miejsca zamieszkania, ponieważ właściciel nieruchomości nagle postanowił ją sprzedać. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak duży to oznacza stres dla osób, które znalazły się w takiej sytuacji, dlatego oferujemy naszym klientom krótkie terminy i szybkie przeprowadzki.

Przeprowadzamy również ozonowanie mieszkania, ozonowanie domu oraz ozonowanie żłobków, ozonowanie przedszkoli, ozonowanie szkół.
Sprawdź również wpływ ozonu na określone bakterie, wirusy i pleśnie.

Przeprowadzki

W swojej ofercie mamy również opróżnianie mieszkań, opróżnianie piwnic oraz wywóz mebli