Sprzątanie po pożarze Lublin

Od czego zacząć sprzątanie po pożarze Lublin?

Sprzątanie po pożarze Lublin – wyłączenie certyfikowane środki. Ogień nie tylko sieje spustoszenie. Zostawia także spory bałagan. Nie do końca spalone przedmioty, czarne plamy z sadzy i ogromne płaty odchodzące od ścian. Poza tym takie miejsce staje się niebezpieczne. Drobinki spalonych przedmiotów mogą jeszcze długo unosić się w powietrzu. Zapach spalenizny też jest mało przyjemny. Jak sobie poradzić z tymi problemami? Jak przeprowadzić sprzątanie po pożarze Lublin?

Oględziny i sprzątanie po pożarach Lublin

Sprzątanie po pożarze Lublin nawet najmniejszym warto zacząć od oględzin. Są dobrym momentem szacowania strat. Można je zrobić samodzielnie lub skorzystać z pomocy rzeczoznawcy. Jego wsparcie jest nieodzowne podczas ubiegania się o wypłatę środków z ubezpieczenia. Poza tym rzeczoznawca często trafniej potrafi ocenić wartość strat.

Kolejny krok to przygotowanie do sprzątania. Pogorzelisko często jest niebezpiecznym miejscem. Toksyny, które wytworzyły się w czasie spalania są niebezpieczne. Dlatego warto zlecić sprzątanie po pożarze specjalistom, takim jak RECOVERS. Nasz zespół to najczęściej byli strażacy z wieloletnim doświadczeniem. Sprzątając po pożarze robią wszystko, by powrót był jak najbardziej bezpieczny.

RECOVERS wykonując sprzątanie po pożarze Lublin dba o wszystkie detale. Zaczynając od zapewnienia bezpieczeństwa sprzątając, a na używaniu certyfikowanej chemii kończąc. Proszki do czyszczenia sadzy, płyny oraz środki używane w karcherach mają niezbędne atesty.

Chemia używana do porządkowania pogorzeliska ma również certyfikaty branżowe. Wszystkie te dokumenty potwierdzają najwyższą jakość środków do czyszczenia po pożarze używanych przez pracowników RECOVERS.

Dokładne sprzątanie po pożarach

Pracownicy RECOVERS sprzątający po pożarach to osoby rzetelne. Sprzątając dbają także o każdy detal i starają się dotrzeć ze szczotką w każde nawet najtrudniej dostępne miejsce. Czyszcząc plamy z sadzy, usuwa je bardzo dokładnie. To ważne przed ponownym użytkowaniem lokalu. Dokładne sprzątanie po pożarze Lublin to również bezpieczny powrót klientów do lokalu. Jest także pomocne przed przygotowaniem remontu.

Zespół RECOVERS to ludzie, z których „wylewa się” dokładność. Potrafią znaleźć nawet najmniejszą plamkę z sadzy i dokładnie ją usunąć. Jeśli masz jakiekolwiek obawy przed skorzystaniem z naszych usług, nie czekaj i skontaktuj się z nami. Nasi eksperci opowiedzą Ci także o całym procesie sprzątania po pożarze.

Sprzątamy po pożarze również na terenie miast: Bychawa, Dęblin, Kraśnik, Lubartów, Łęczna, Opole Lubelskie, Poniatowa, Puławy, Ryki, Świdnik.

Na koniec naszych działań przeprowadzamy ozonowanie mieszkania.
Sprawdź również wpływ ozonu na określone bakterie, wirusy i pleśnie.

Sprzątanie po pożarze Lublin

W swojej ofercie mamy również sprzątanie po pożarze Olsztyn