Sprzątanie po pożarze Olsztyn

Dokładne sprzątanie po pożarze Olsztyn

Sprzątanie po pożarze Olsztyn – od A do Z. Porządki na pogorzelisku są jednym z najtrudniejszych miejsc do sprzątania. Nasza firma od lat organizuje sprzątanie po pożarze Olsztyn. Toksyny i resztki spalonych przedmiotów są niebezpieczne. Jak bezpiecznie się ich pozbyć?

Porządkując zgliszcza trzeba być uważnym i ostrożnym. Wymaga to doświadczenia i sprzętu. Choć sprzątanie po pożarze może wydawać się zwykłym porządkowaniem, tak nie jest. W powietrzu unoszą się drobinki spalonych przedmiotów i niebezpieczne związki. Jest również sadza, którą trudno usunąć.

Od czego zacząć sprzątanie po pożarze Olsztyn? Warto najpierw usunąć sadzę. Usuwanie czarnych plam jest wymagające. Trzeba odpowiedniej chemii oraz narzędzi. Nie powinno się plam z sadzy zdrapywać, by nie porysować powierzchni ściany. Najlepiej do czyszczenia sadzy wykorzystać profesjonalny sprzęt. Dobrze sprawdzi się np. suchy lód. Pozwoli „odkleić” sadzę z powierzchni ściany.

Kolejne działania podczas czyszczenia po pożarze

Usunęliśmy sadzę, co dalej? Kolejna czynność to sprzątanie po pożarze Olsztyn. Dobrze jest zacząć od wywiezienia nadpalonych rzeczy. Niedopalone przedmioty trzeba również odpowiednio zutylizować. Ekipa RECOVERS, sprzątając, usuwa także takie przedmioty. Do utylizacji wywozi je również odpowiednio zabezpieczone.

Sprzątanie po pożarach Olsztyn

Następny krok czyszczenia po pożarze to wyrzucenie śmieci i pozostałych niepotrzebnych rzeczy. Później wnętrze jest dezynfekowane. To umożliwia dokładne jego wyczyszczenie. Pozwala także usunąć niebezpieczne związki z miejsc, w których nie dało się tego zrobić inaczej.

Ostatnim etapem jest najczęściej ozonowanie. To proces, który daje możliwość pozbycia się zapachu spalonych rzeczy. Dodatkowo pozwala bardzo dokładnie oczyścić ściany, podłogi i powietrze. Wszystkie etapy sprzątania po pożarze wykonuje RECOVERS.

Jako firma sprzątająca RECOVERS oferuje nie tylko czyszczenie po pożarze. Odwiedzając nasze biuro, możesz również zapytać o:

  • opróżnianie mieszkania,
  • odbiór złomu i makulatury,
  • sprzątanie po zmarłym,
  • wywóz starych mebli.

Zadzwoń lub napisz, a nasi eksperci o wszystkim Ci opowiedzą. Możesz również umówić się na spotkanie w oddziale. Zapraszamy!

Sprzątamy również na terenie miast: Barczewo, Bartoszyce, Biskupiec, Bisztynek, Dobre Miasto, Górowo Iławeckie, Iława, Jeziorany, Kętrzyn, Korsze, Lidzbark Warmiński, Lubawa, Miłakowo, Miłomłyn, Morąg, Mrągowo, Nidzica, Olsztynek, Ostróda, Reszel, Sępopol, Szczytno, Zalewo.

Na koniec naszych działań przeprowadzamy ozonowanie mieszkania.
Sprawdź również wpływ ozonu na określone bakterie, wirusy i pleśnie.

Sprzątanie po pożarze Olsztyn

W swojej ofercie mamy również sprzątanie po pożarze Opole