Sprzątanie po zgonach Gdynia

Kompleksowe sprzątanie miejsc śmierci w Gdyni.

RECOVERS w Gdyni to najwyższy standard sprzątania i dezynfekcji po zmarłych. Jesteśmy profesjonalną firmą zajmującą się specjalistycznym sprzątaniem miejsc po zgonach naturalnych, samobójstwach czy morderstwach. Nie ma dla nas znaczenia stan rozkładu zwłok ani przyczyna śmierci. Działamy szybko i profesjonalnie na terenie niemal całej Polski, również w Gdyni. Możecie Państwo korzystać z naszej specjalistycznej wiedzy i wieloletniego doświadczenia, którego efektem jest najwyższa jakość usług. Jesteśmy tam, gdzie potrzebne jest kompleksowe sprzątanie po zmarłych. Z naszych usług mogą korzystać osoby prywatne jak i firmy, a także właściciele hoteli i pensjonatów. Oferujemy nasze usługi i profesjonalną pomoc wszędzie tam gdzie doszło do dramatycznego zdarzenia.

Dlaczego RECOVERS w Gdyni?

Jeśli dokonaliście Państwo dramatycznego odkrycia zwłok osoby bliskiej lub znajomego, należy o tym zawiadomić organy ścigania. Po zakończeniu ich prac, nasza firma w Gdyni może przystąpić do dalszych działań. Aktywnie współpracujemy z Policją i Prokuraturą, dzięki czemu najlepiej i najszybciej jak to możliwe przystępujemy do prac porządkowych po zgonie. Istotne jest, że aby skutecznie oczyścić miejsce śmierci wymagana jest odpowiednia wiedza oraz sprzęt. Niezbędne kwalifikacje i doświadczenie posiadają nasi technicy sprzątania miejsc po zgonach i dezynfekcji. Zespół RECOVERS to najlepiej przygotowani zawodowo profesjonaliści, którzy posiadają wymagane prawem certyfikaty. Stanowi to gwarancję najwyższej jakości usług i Państwa bezpieczeństwa. Po zakończonym sprzątaniu miejsca po zmarłym otrzymujecie Państwo od nas gwarancję i potwierdzenie przeprowadzonych prac wraz z wymaganymi dokumentami do sanepidu.

Sprzątanie i dezynfekcja po zmarłych w Gdyni i okolicach.

Śmierć na skutek wypadku może zdarzyć się każdemu i wszędzie, także w Gdyni. Ważne jest, aby jak najszybciej podjąć skuteczne sprzątanie miejsca śmierci, bowiem ograniczy to straty materialne. RECOVERS podejmuje się każdego zlecenia związanego ze sprzątaniem miejsca zgonu. Nie tylko usuwamy i utylizujemy wszelkie odpady niebezpieczne, ale również neutralizujemy i usuwamy pozostałe ślady biologiczne (krew, płyny ustrojowe) przy pomocy specjalistycznych maszyn oraz środków chemicznych. W ten sposób miejsce śmierci odzyskuje czystość i jest znów bezpieczne dla zdrowia. Równie istotna jest kompleksowa dekontaminacja czyli specjalistyczne odkażenie miejsca śmierci. Dezynfekcję przeprowadzamy przy zastosowaniu najskuteczniejszych technik, które dają gwarancję usunięcia wszelkich trujących związków i patogenów. Dzięki przeprowadzeniu kompleksowego, dokładnego czyszczenia miejsc zgonu macie Państwo pewność bezpieczeństwa i komfortu użytkowania pomieszczeń.
W sytuacji rozległych zabrudzeń wykonujemy także ozonowanie klatek schodowych, wind i balkonów.

Zaufało nam wiele instytucji oraz osób prywatnych w Gdyni i okolicach. Nasze usługi oferujemy 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Jeśli potrzebujesz naszej pomocy w Gdyni, skontaktuj się z nami, ustalimy termin i cenę usługi.