Wywóz mebli

Po zakupie, czy odziedziczeniu mieszkania często okazuje się, że konieczny jest wywóz starych mebli, aby móc rozpocząć remont. Usuniecie niepotrzebnych elementów wyposażenia, jest konieczne również, gdy planujemy zmianę wystroju mieszkania. Samodzielne pozbycie się odpadów wielkogabarytowych jest dosyć trudne, dlatego warto powierzyć wywóz mebli profesjonalnej firmie.

Dlaczego warto zlecić usuwanie mebli profesjonalnej firmie?

Usuwanie starych mebli jest dość kłopotliwe. W wielu przypadkach konieczne jest ich rozkręcenie, żeby można było je wynieść z mieszkania. Trudne jest również znoszenie odpadów wielkogabarytowych, szczególnie w mieszkaniach usytuowanych na wyższych piętrach bloków bez windy. Wymaga to dużej sprawności i siły.

Kolejny problem, który się pojawia to kwestia tego, co zrobić z niepotrzebnymi sprzętami. Nie można ich wyrzucić na śmietnik, a gminy bardzo rzadko organizują zbiórki tego typu odpadów. Nasza firma zorganizuje transport niechcianych mebli i wywiezie ich do odpowiedniego miejsca przeznaczonego do ich składowania lub utylizacji. Działamy w pełni legalnie, nasi klienci nie muszą się zatem obawiać, że ich rzeczy trafią na nielegalne wysypisko w lesie.

Jak przebiega wywóz mebli z domu lub mieszkania?

Nasza ekipa przygotowuje niepotrzebne meble do zniesienia i transportu. Staramy się jak najbardziej je rozmontować, aby ich znoszenie szło szybciej i łatwiej. Poza tym pozwala nam to lepiej wykorzystać miejsce podczas transportu, co sprawia że realizacja usługi trwa krócej. Po zapakowaniu wszystkich mebli wywozimy je na wysypisko lub do zakładu zajmującego się utylizacją tego typu odpadów.

Świadczymy także usługi przewozu mebli. Te, które właściciel postanowił zatrzymać lub sprzedać przewieziemy w inne miejsce. Możemy także dostarczyć je osobie, która zdecydowała się na ich zakup. W zależności od potrzeb podstawimy samochód z kierowcą do ich przetransportowania albo zniesiemy je, zabezpieczymy na czas przejazdu, a następnie wniesiemy do nowego mieszkania.

Na koniec przeprowadzamy również ozonowanie mieszkania, ozonowanie domu oraz ozonowanie żłobków, ozonowanie przedszkoli, ozonowanie szkół.
Sprawdź również wpływ ozonu na określone bakterie, wirusy i pleśnie.

Wywóz mebli

W swojej ofercie mamy również opróżnianie mieszkań