Certyfikaty firmy RECOVERS

Wysoką jakość naszych usług potwierdzają certyfikaty i kwalifikacje zawodowe członków naszego zespołu. Są one jednocześnie gwarancją bezpieczeństwa dla naszych klientów.

Nasz zespół wykonuje pracę zgodnie z procedurami przewidzianymi prawem i wymogami bezpieczeństwa. Potwierdzają to certyfikaty firmy RECOVERS. Nasi pracownicy to m.in. strażacy. Wykorzystują oni swoją specjalistyczną wiedzę, głównie z dziedziny pożarów, aby sprzątanie po pożarze było jak najbardziej skuteczne. Posiadamy również duże doświadczenie w usuwaniu szkód po wichurach.

Sprzątanie specjalistyczne, szczególnie to po zgonach, wymaga dużej wiedzy. Konieczna jest znajomość zasad postępowania z odpadami medycznymi, krwią i innymi wydzielinami ludzkiego organizmu. Także z owadami, które się pojawiły. Wykonywanie tego typu prac wiąże się z przebywaniem w niekorzystnych miejscach. Obecne są tam groźne dla zdrowia substancje chemiczne, wirusy, bakterie i inne chorobotwórcze patogeny. Osoby wchodzące do skażonych pomieszczeń, muszą nie tylko posiadać odpowiednie zabezpieczenia,. Przede wszystkim niezbędna jest specjalistyczna wiedza jak wykonać potrzebne prace. M.in. jak całkowicie usunąć wszelkie ślady biologiczne rozkładu ludzkiego ciała i pozbyć się towarzyszącego temu procesowi, odoru. Niedokładne wykonanie usługi może być niebezpieczne dla zdrowia osób, które w przyszłości będą przebywać w pomieszczeniach. Może także sprawić, że nieprzyjemny zapach wróci. Dlatego, aby mieć pewność, że sprzątanie zostanie wykonane należycie, osoba je zlecająca zawsze powinna sprawdzić, czy ekipa posiada ku temu odpowiednie kwalifikacje.

Certyfikaty RECOVERS