Opróżnianie mieszkań

Opróżnianie mieszkań sprawnie i kompleksowo. Niekiedy uprzątnięcie lokalu po poprzednich lokatorach jest bardzo trudnym zadaniem. Pomocy w likwidacji mieszkania potrzebują najczęściej osoby, które odziedziczyły nieruchomość po starszej osobie i muszą pozbyć się niepotrzebnych, zniszczonych mebli oraz sprzętu AGD i RTV. Nasz zespół oferuje także kompleksowe opróżnianie biur i opróżnianie mieszkań po kłopotliwych lokatorach, którzy skrajnie je zaniedbali lub byli zbieraczami.

Dlaczego warto powierzyć RECOVERS opróżnianie mieszkań?

Nawet najbardziej zagracone i zaniedbane mieszkanie doprowadzimy do stanu, pozwalającego na ponowne jego zamieszkanie, sprzedaż lub wynajem. Nasze usługi są kompleksowe, dlatego likwidacja mieszkań przebiega sprawnie i szybko.

Usuniemy wszystkie niepotrzebne meble i stare, niedziałające sprzęty AGD i RTV. Wyniesiemy je pod śmietnik, jeśli w danej gminie możliwe jest oddawanie śmieci wielkogabarytowych w taki sposób, lub wywieziemy je do specjalnie przeznaczonego do tego miejsca, gdzie prowadzona jest utylizacja mebli. Po opróżnieniu lokalu z przedmiotów, których właściciel mieszkania nie chce zatrzymywać, przeprowadzamy kompleksowe sprzątanie mieszkania. Oprócz standardowych czynności takich jak mycie okien, podłóg i innych powierzchni oraz czyszczenie kuchni i łazienki, możemy także wyprać tapicerowane meble i dywany. Jeśli zajdzie taka potrzeba przeprowadzamy także dezynfekcję pomieszczeń poprzez ozonowanie. Pozwala to usunąć nieprzyjemny zapach.

Jak przebiega opróżnianie mieszkania przez RECOVERS?

To ile czasu będziemy potrzebować na opróżnienie danego mieszkania, zależy od jego powierzchni oraz stopnia zaniedbania. Najwięcej czasu potrzeba na uprzątnięcie mieszkania po zbieraczach. Zgromadzona jest wtedy często ogromna ilość rzeczy i konieczny jest wywóz gabarytów, wywóz AGD i wywóz RTV w odpowiednie miejsca. Takie mieszkania najczęściej wymagają także dezynfekcji. Opróżnianie mieszkań zaczynamy od obejrzenia danego lokalu oraz ustalenia z jego właścicielem co wyrzucamy na śmietnik, a co zatrzymujemy.

Pierwszym etapem prac jest wyniesienie i wywóz mebli, sprzętu elektronicznego oraz innych elementów wyposażenia. Usuwamy także inne przedmioty znajdujące się mieszkaniu, takie jak naczynia, ubrania i inne rzeczy osobiste, książki, gazety i wszystkie zalegające w nim bezwartościowe rzeczy. Po pozbyciu się wszystkiego, co niepotrzebne wykonujemy usługi porządkowe. Myjemy okna, drzwi i inne powierzchnie, dokładnie sprzątamy i dezynfekujemy łazienkę. Doczyszczane są także podłogi. Jeśli jest taka potrzeba, pierzemy dywany, łóżka i kanapy. Na koniec możemy przeprowadzić ozonowanie pomieszczeń. Daje to gwarancję usunięcia z nich wszelkich śladów biologicznych po poprzednich lokatorach, a także pozbycie się nieprzyjemnego zapachu.

Jeśli potrzebujesz pomocy w opróżnieniu mieszkania, napisz do nas lub zadzwoń, aby uzgodnić szczegóły i termin realizacji zlecenia. Oferujemy szybkie sprzątanie, aby klient jak najszybciej mógł znów korzystać ze swojego mieszkania.

Na koniec przeprowadzamy również ozonowanie mieszkania, ozonowanie domu oraz ozonowanie żłobków, ozonowanie przedszkoli, ozonowanie szkół.
Sprawdź również wpływ ozonu na określone bakterie, wirusy i pleśnie.

Opróżnianie mieszkań

W swojej ofercie mamy również opróżnianie piwnic