Sprzątanie biur

Nasza firma oferuje kompleksowe sprzątanie biur.

Sprzątanie biur jest bardzo ważne ponieważ to jak wygląda biuro, ma ogromny wpływ na to, jak naszą firmę postrzegają odwiedzający nas klienci. Nie wystarczy elegancka aranżacja pomieszczeń, aby zgodnie z założeniem dodawały prestiżu naszej działalności, koniecznie należy zadbać także o ich czystość. Uporządkowana przestrzeń wolna od kurzu i innych zanieczyszczeń sprzyja także zdrowiu i samopoczuciu przebywających w niej pracowników. Dbałość o czystość w siedzibie firmy przekłada się zatem również na efektywność wykonywania przez nich swoich codziennych obowiązków.

Wśród usług, które świadczymy, jest m.in.:

  • odkurzanie wykładzin dywanowych, a w razie potrzeby także ich pranie i wywabianie plam,
  • zamiatanie i mycie wszelkiego rodzaju podłóg przy użyciu odpowiednich do danej powierzchni środków chemicznych,
  • wycieranie kurzu i pielęgnacja mebli przy użyciu preparatów przeznaczonych dla danego rodzaju powierzchni,
  • mycie szklanych ścianek działowych, drzwi i innych dużych przeszkleń obecnych w danej powierzchni biurowej,
  • mycie okien, również tych trudno dostępnych,
  • pranie tapicerki meblowej,
  • czyszczenie i dezynfekcja sprzętu elektronicznego (np. klawiatur komputerów, słuchawek aparatów telefonicznych),
  • sprzątanie toalet i pomieszczeń socjalnych wraz z dezynfekcją wymagających tego powierzchni.

Sprzątanie firm – jak przebiega współpraca?

Współpracę z naszymi klientami rozpoczynamy zawsze od ustalenia potrzeb danej firmy. Możemy wykonać jednorazowe kompleksowe sprzątanie biur lub dbać o ich czystość cyklicznie. Na tej podstawie ustalamy zakres prac oraz częstotliwość ich wykonywania. Najczęściej odkurzanie i mycie podłóg, wycieranie kurzy, sprzątanie sanitariatów, szatni i pomieszczeń socjalnych odbywa się raz w tygodniu. Oferujemy także codzienne sprzątanie firm. Nasz zespół może każdego dnia po zakończeniu pracy przez pracowników doprowadzić pomieszczenia o szczególnie silnym natężeniu ruchu do porządku, po to, aby następnego dnia mogły witać kolejnych klientów czyste i świeże. Na takie czynności jak mycie okien czy odświeżanie tapicerki meblowej oraz wykładzin dywanowych możemy natomiast umówić się np. raz na kwartał. Wykonujemy również sprzątanie urzędów i dezynfekcję powierzchni, z którymi każdego dnia ma kontakt wiele osób.

Oferujemy nie tylko sprzątanie biur, ale także dbanie o czystość innych pomieszczeń oraz otoczenia firmy. Nasz zespół wykona także sprzątanie chodników i parkingu przy budynku. Na życzenie klienta możemy wykonać także dodatkowe usługi jak np. pielęgnacja zieleni znajdującej się na terenie wokół danej firmy czy drobne usługi naprawcze.

Nasz zespół składa się z osób, które mają duże doświadczenie w sprzątaniu specjalistycznym. Dysponujemy także profesjonalnym sprzętem oraz doskonałej jakości środkami chemicznymi. Dzięki temu możemy wykonać usługę sprawnie i szybko. Pracujemy o różnych porach, co pozwala nam wykonywać usługi poza godzinami pracy biura, aby nie utrudniać pracownikom normalnego funkcjonowania w trakcie dnia.

Przeprowadzamy także ozonowanie pomieszczeń.
Sprawdź również wpływ ozonu na określone bakterie, wirusy i pleśnie.

Sprzątanie biur

W swojej ofercie mamy również sprzątanie mieszkań zaniedbanych