Sprzątanie biur, dezynfekcja powierzchni biurowych – firma sprzątająca

Sprzątanie biur, dezynfekcja powierzchni biurowych

Usługa sprzątania biur – oferujemy sprzątanie powierzchni biurowych profesjonalnie i kompleksowo

Odpowiednie zorganizowanie sprzątania biura i utrzymanie porządku w miejscu pracy jest bardzo ważne. To, jak wygląda biuro, ma ogromny wpływ na to, jak naszą firmę postrzegają odwiedzający nas klienci i personel. Nie wystarczy elegancka aranżacja pomieszczeń Twojej firmy, aby zgodnie z założeniem dodawały prestiżu działalności, koniecznie należy zadbać także o czystość i porządek. Codzienne utrzymanie czystości, czysta powierzchnia biurka, czy regularne ścieranie kurzu z półek, wpływa na ocenę działalności firmy przez potencjalnych klientów. Porządek w biurze, przestrzeń wolna od kurzu i innych zanieczyszczeń sprzyja także zdrowiu i samopoczuciu przebywających w niej pracowników. Dbałość o czystość w siedzibie firmy przekłada się zatem również na efektywność wykonywania przez nich swoich codziennych obowiązków. Ważne jest ustalenie harmonogramu sprzątania, używanie profesjonalnych środków czystości i odpowiednia częstotliwość sprzątania. Dotyczy to zarówno odpowiedniego wyczyszczenia powierzchni biurowych, jak i łazienek. Czasami wystarczy odkurzacz, a innym razem może być konieczne pranie wykładzin.

Zatrudniając RECOVERS dostają Państwo gwarancję na wysoką jakość świadczonych usług porządkowych każdej przestrzeni biurowej. Jesteśmy elastyczni i dostosujemy się do Twoich potrzeb. Czyszczenie powierzchni realizujemy sprawnie i kompleksowo. W razie potrzeby przeprowadzamy również dezynfekcję pomieszczeń np.  poprzez ozonowanie hoteli, restauracji czy biur. Sprawdź również wpływ ozonu na określone bakterie, wirusy i pleśnie.

Zakres prac, które świadczymy w ramach specjalności utrzymania porządku i czystości

RECOVERS to specjalistyczna firma sprzątająca. Realizujemy m.in sprzątanie biur w Warszawie, Poznaniu, czy w innych większych miastach, ale również w mniejszych miastach i miejscowościach. Działamy na terenie całej Polski. Staramy się wykonywać swoje zadania z największą starannością. Zakres czynności, jakie oferujemy to:

  • odkurzanie wykładzin dywanowych, a w razie potrzeby także ich pranie i skuteczne wywabianie nawet bardzo zaschniętych plam,
  • zamiatanie i mycie wszelkiego rodzaju podłóg przy użyciu odpowiednich do danej powierzchni środków czyszczących,
  • wycieranie kurzu i pielęgnacja mebli przy użyciu preparatów przeznaczonych dla danego rodzaju powierzchni,
  • mycie szklanych ścianek działowych, drzwi i innych dużych przeszkleń obecnych w danej powierzchni biurowej,
  • mycie okien, również tych trudno dostępnych,
  • pranie i wywabianie plam oraz zanieczyszczeń z tapicerki meblowej,
  • czyszczenie i dezynfekcja sprzętu elektronicznego (np. klawiatur komputerów, słuchawek aparatów telefonicznych),
  • mycie sprzętu AGD (np. mikrofala, kuchenka, ekspres do kawy, czajnik)
  • czyszczenie toalet i pomieszczeń socjalnych wraz z dezynfekcją wymagających tego powierzchni,
  • pozbywanie się różnego rodzaju nieprzyjemnych zapachów, m. in. zapachu dymu papierosowego

Używamy najwyższej jakości środków czyszczących i wysokiej klasy, certyfikowanych urządzeń sprzątających. Na życzenie klienta oferujemy również ekologiczne sprzątanie przy użyciu ekologicznych środków czystości. Nasi pracownicy posiadają wysokie kwalifikacje i są odpowiednio przeszkoleni do specjalistycznego sprzątania różnych powierzchni. Specjaliści RECOVERS potrafią wywabić nawet bardzo zaschnięte i trudne do usunięcia plamy i zanieczyszczenia z rozmaitych powierzchni i materiałów, w tym usuwanie materiału biologicznego. W sprzątaniu jesteśmy bardzo dokładni, nie pomijamy żadnej przestrzeni ani mebli. Działamy sprawnie i skutecznie, czego dowodem są pozytywne opinie naszych Klientów na terenie całego kraju.

Chcesz wiedzieć jak przebiega ekologiczne sprzątanie powierzchni biurowych i mycie okien? Jakie środki czystości są ekologiczne? W czym wyprać mopa i ściereczki?

Odpowiedzialne podejście do czyszczenia biura, zwłaszcza w dzisiejszych czasach, ma duże znaczenie. Właśnie dlatego coraz więcej firm decyduje się na ekologiczne sprzątanie powierzchni biurowych oraz mycie okien, w tym mycie okien na wysokości. Procedura ta polega na wykorzystaniu ekologicznych środków czystości, które nie szkodzą środowisku i nie zawierają agresywnych substancji chemicznych. Do ekologicznych środków czystości zaliczają się między innymi ocet, soda oczyszczona, cytryna, czy olejki eteryczne. Wystarczy je przelać w odpowiedni dozownik, który ułatwi naniesienie środka na czyszczoną powierzchnię.

Podczas ekologicznego sprzątania powierzchni biurowych usuwane są wszelkie zabrudzenia i kurz, a także dezynfekowane są powierzchnie, które często stykają się z ludzką skórą. Panie sprzątające korzystają z odnawialnych materiałów czyszczących, takich jak mikrofibra, która doskonale zbiera brud i nie wymaga użycia środków chemicznych. Dzięki temu można uniknąć alergii, podrażnień skóry i innych problemów zdrowotnych związanych z korzystaniem z tradycyjnych środków czystości.

Mycie okien w sposób ekologiczny polega na używaniu naturalnych detergentów, które nie zanieczyszczają środowiska. Stosowane są również profesjonalne urządzenia, które minimalizują zużycie wody i energii. Dzięki temu mycie okien jest nie tylko skuteczne, ale także przyjazne dla środowiska.

Na koniec sprzątania trzeba zadbać o czystość i dezynfekcję mopa i ściereczek. W czym wyprać mopa i ściereczki? Aby utrzymać mopa i ściereczki w czystości, warto regularnie je prać. Najlepszym sposobem na to jest wykorzystanie pralki. Pranie w pralce doskonale usuwa zabrudzenia oraz bakterie, które mogą gromadzić się na tych przedmiotach. Przed umieszczeniem mopa i ściereczek w pralce, warto sprawdzić zalecenia producenta, jeśli chodzi o temperaturę prania oraz możliwość wykorzystania detergentów. Po skończonym cyklu prania mopy i ściereczki należy odpowiednio wysuszyć, np. na świeżym powietrzu, aby uniknąć rozwoju pleśni.

Jaka jest cena sprzątania biur?

Oferta cenowa czyszczenia biur zależy od kilku czynników. W pierwszej kolejności bardzo istotny jest metraż powierzchni biura. Im większe pomieszczenia do sprzątania, tym wyższa cena usługi. Dodatkowo, trzeba wziąć pod uwagę, czy firma sprzątająca będzie dostarczać swoje własne środki czystości czy też będą używane produkty dostarczone przez Klienta.

Innym ważnym czynnikiem, który wpływa na cenę sprzątania powierzchni biurowych, jest rodzaj usług, które mają zostać wykonane i stopień zabrudzeń koniecznych do usunięcia. Ważna jest również częstotliwość z jaką mają być świadczone usługi. Standardowy zakres usług może obejmować odkurzanie, mycie podłóg, mycie okien, usuwanie kurzu, czy opróżnianie koszy na śmieci. Jednak jeśli Klient będzie wymagał dodatkowych usług, jak na przykład pranie dywanów czy mycie tapicerki lub usuwanie trudnych, zaschniętych plam, to cena usługi również może wzrosnąć. Dlatego zawsze warto zapytać koordynatora ds. sprzątania o jakość usług i dokładnie omówić z nim zakres sprzątania przed podpisaniem umowy.

Firma sprzątająca RECOVERS – jak przebiega bezpłatna wycena i współpraca?

Współpracę z naszymi klientami rozpoczynamy zawsze od ustalenia potrzeb danej firmy. Możemy wykonać jednorazowe kompleksowe sprzątanie biur lub dbać o ich czystość cyklicznie. Na tej podstawie ustalamy, indywidualnie dla każdego klienta, zakres prac oraz częstotliwość ich wykonywania. Najczęściej odkurzanie i mycie podłóg, wycieranie kurzy, sprzątanie sanitariatów, szatni i pomieszczeń socjalnych odbywa się raz w tygodniu. Oferujemy także codzienne sprzątanie firm. Nasz zespół może każdego dnia po zakończeniu pracy przez pracowników doprowadzić pomieszczenia o szczególnie silnym natężeniu ruchu do porządku, po to, aby następnego dnia mogły witać kolejnych klientów czyste i świeże. Na takie czynności jak mycie okien czy odświeżanie tapicerki meblowej oraz wykładzin dywanowych możemy natomiast umówić się np. raz na kwartał. Wykonujemy również sprzątanie urzędów i dezynfekcję powierzchni, z którymi każdego dnia ma kontakt wiele osób.

Oferujemy nie tylko abonamentowe czyszczenie biur, ale także dbanie o czystość innych pomieszczeń oraz otoczenia firmy. Nasz zespół wykona także czyszczenie kostki brukowej, sprzątanie chodników, parkingu przy budynku, czy innych podobnych miejsc komunikacyjnych. Na życzenie klienta możemy wykonać także dodatkowe usługi jak np. pielęgnacja zieleni znajdującej się na terenie wokół danej firmy, czy nawet drobne usługi naprawcze. W razie potrzeby świadczymy również usuwanie szkód po wichurach.

Zespół RECOVERS składa się z osób, które posiadają duże doświadczenie w sprzątaniu specjalistycznym. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem oraz doskonałej jakości środkami czyszczącymi. Dzięki temu możemy wykonać usługę sprawnie i szybko. Pracujemy o różnych porach, co pozwala nam wykonywać usługi poza godzinami pracy biura, aby nie utrudniać pracownikom normalnego funkcjonowania w trakcie dnia. Wystarczy tylko skontaktować się z nami telefonicznie lub przez formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie internetowej w zakładce kontakt.

Zapraszamy Państwa do kontaktu w celu ustalenia warunków współpracy. W razie jakichkolwiek pytań, czy wątpliwości również warto skontaktować się z nami. Chętnie odpowiemy na każde Państwa pytanie dotyczące zakresu naszych usług i możliwości posprzątania danej powierzchni. 

Sprzątanie biur

W swojej ofercie mamy również sprzątanie mieszkań zaniedbanych