Sprzątanie magazynów

Sprzątanie magazynów i utrzymanie czystości w pomieszczeniach magazynowych nie jest łatwym zadaniem. Często bieżące sprzątanie wykonywane przez pracowników jest niewystarczające. Konieczne jest okresowe doczyszczanie hal, które jest możliwe tylko dzięki wykorzystaniu specjalistycznego sprzętu. To bardzo ważne, ponieważ do firmowych magazynów przyjeżdża wielu dostawców klientów oraz przedstawicieli współpracujących firm. Brudne magazyny mogą zaszkodzić naszemu wizerunkowi. W zaniedbanych halach częściej pojawiają się także gryzonie i insekty. Bałagan i brudne podłogi mogą również stwarzać zagrożenie dla pracowników.

Dlaczego warto zlecić sprzątanie magazynów profesjonalnej firmie?

Sprzątaniem specjalistycznym zajmujemy się od wielu lat. Dysponujemy wykwalifikowanym i doświadczonym zespołem oraz profesjonalnym sprzętem. Do pracy wykorzystujemy wysokiej jakości środki chemiczne. Pozwala nam to wykonać mycie posadzek każdego rodzaju. W zależności od nawierzchni wybieramy odpowiednią metodę pracy. Za pomocą specjalistycznych preparatów skutecznie wywabiany plamy różnego pochodzenia. Odkurzamy także ściany, czyścimy kratki wentylacyjne, okna, lampy oraz usuwamy kurz z sufitu. Pracujemy także na dużych wysokościach. Pracownicy firmy, którym powierzono sprzątanie magazynów, zmuszeni są do pozostawienia swoich normalnych obowiązków, co może spowodować przestoje w pracy. Często nie mają oni do dyspozycji profesjonalnego sprzętu, środków chemicznych ani odpowiedniej wiedzy potrzebnej do właściwego korzystania z nich. Prace mogą zatem nie przynieść spodziewanego efektu.

Sprzątanie hal produkcyjnych i magazynów jest bardzo ważne także ze względu na BHP. Czyste, wolne od piasku, czy tłustych plam podłogi podnoszą bezpieczeństwo pracowników. Poza tym uporządkowana przestrzeń pozwala im efektywnie pracować. Czyste okna i lampy, dają więcej światła, co przekłada się nie tylko na komfort pracy, ale także na zużycie energii.

Sprzątanie hal przemysłowych – zakres naszych usług.

Oferujemy odkurzanie posadzek przemysłowych, ścian i sufitów. Dysponujemy przemysłowymi odkurzaczami, które mają dużą moc ssania i pracują bardzo wydajnie. Przy ich wykorzystaniu czyścimy także instalacje techniczne, kratki wentylacyjne oraz lampy. Usuwamy pajęczyny oraz inne zanieczyszczenia zgromadzone w trudnodostępnych miejscach.  Następnie w zależności od potrzeb danej firmy  możemy umyć i zdezynfekować powierzcie produkcyjne. Czyścimy także okna i lampy, nawet te znajdujące się na znacznej wysokości. Nasz zespół może także przeprowadzić czynności, które pozwolą usunąć z hali czy magazynu nieprzyjemny zapach.

Za pomocą specjalistycznych maszyn oraz preparatów o silnym działaniu doczyszczamy także posadzki wykonane z różnych materiałów z zabrudzeń o różnym pochodzeniu. Możemy wykonać jedynie maszynowe czyszczenie posadzek przemysłowych w Twojej firmie lub przeprowadzić kompleksowe sprzątanie hal i magazynów. W zależności od potrzeb zleceniodawcy wykonamy jednorazowe sprzątanie hali produkcyjnej lub będziemy cyklicznie dbać o jej czystość. Powierzone nam zadania zawsze wykonujemy sposób, który jak najmniej ingeruje w normalne funkcjonowanie firmy. Często pracujemy w nocy, po zakończeniu produkcji na dany dzień, aby rano linia mogła bez przeszkód znowu ruszyć.

Sprzątanie magazynów

W swojej ofercie mamy również sprzątanie biur