Usuwanie szkód po wichurach

Zmiany klimatu, jakie towarzyszą nam od kilku lat, skutkują gwałtownymi zjawiskami pogodowymi takimi, jak silne burze, ulewne deszcze czy porywiste wiatry. W ich wyniku często dochodzi do lokalnych podtopień, a także zerwania dachów i innych zniszczeń spowodowanych silnym wiatrem. Często samodzielne usunięcie skutków wichury jest niebezpieczne, a niekiedy nawet niemożliwe. Dlatego powierz nam usuwanie szkód po wichurach.

Dlaczego warto powierzyć usuwanie szkód po wichurach RECOVERS?

Oferujemy kompleksowe sprzątanie po wichurach. W przypadku uszkodzenia dachu bardzo ważne jest to, aby jak najszybciej zabezpieczyć wnętrze domu przed deszczem czy innymi czynnikami atmosferycznymi. Pozwala to zapobiec dalszym zniszczeniom. Wiemy, jak ważny w takich sytuacjach jest czas. Dlatego jesteśmy do dyspozycji naszych klientów 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Jeśli potrzebujesz pomocy, wystarczy, że do nas zadzwonisz, a my przyjedziemy na miejsce, najszybciej jak to będzie możliwe. Po wdrożeniu pierwszych środków zaradczych, pozwalających zapobiec dalszym szkodom, przystępujemy do porządkowania posesji. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, dzięki czemu jesteśmy w stanie szybko i sprawnie usunąć powalone drzewa, zerwane poszycie dachu. Na koniec uporządkowujemy obejście tak, aby było możliwe podjęcie prac naprawczych.

Jak przebiega sprzątanie szkód po nawałnicach?

Pierwszą czynnością, jaką wykonujemy po przybyciu na miejsce zdarzenia, jest zabezpieczenie budynku, którego dach został uszkodzony, przed dalszymi zniszczeniami. Zakładamy folię w miejsce zerwanego poszycia, aby zabezpieczyć wnętrze domu przed deszczem. Zasłaniamy również wybite okna i uszkodzone drzwi. Osoby należące do naszego zespołu mają odpowiednie przeszkolenie pozwalające im pracować na wysokości. Dzięki temu mogą wykonać wszystkie niezbędne zadania sprawnie i bezpiecznie. Po zabezpieczeniu domu, przystępujemy do wykonywania prac porządkowych w obejściu. Posiadamy niezbędny sprzęt, aby pociąć i usunąć połamane przez burze konary lub całe drzewa. Na życzenie klienta wykonujemy także szczegółową dokumentację fotograficzną powstałych zniszczeń i przeprowadzonych prac, do wglądu firmy ubezpieczeniowej.

Usuwanie szkód po wichurach to także wykonywanie prac porządkowych w obejściu domu. Zbieramy, demontujemy i usuwamy zerwane poszycie dachowe, oczyszczamy posesję z przyniesionych przez nawałnicę kawałków drewna, śmieci oraz fragmentów budynków. Wszystkie niepotrzebne rzeczy wywozimy do utylizacji lub w specjalnie przeznaczone do tego celu miejsce składowania.

Jeśli nawałnica zerwała nie tylko dach domu, ale także spowodowała zalanie jego piwnic, wypompowujemy wod. Pomagamy również w zabezpieczeniu mebli i innych elementów wyposażenia. Oferujemy także mycie i dezynfekcje ścian po zalaniu, a także pomoc w osuszaniu zalanych pomieszczeń.

W Twojej okolicy przeszła silna burza? Potrzebujesz pomocy w usunięciu jej skutków, zadzwoń do nasz, przyjedziemy na miejsce, aby wykonać szybkie sprzątanie.

Jak rozpocząć współpracę z RECOVERS?

W celu ustalenia szczegółów współpracy, skontaktuj się z nami. Dla naszych Klientów zawsze mamy czas. Jeśli będzie to potrzebne jesteśmy w stanie przeprowadzić również prace rozbiórkowe.

Usuwanie szkód po wichurach

W swojej ofercie mamy również sprzątanie po pożarze