O firmie RECOVERS

O firmie RECOVERS można powiedzieć, że jest to zespół profesjonalistów posiadających najwyższe na rynku kwalifikacje zawodowe. Nasi pracownicy to doskonale wyszkoleni specjaliści w branży sprzątania specjalistycznego, w tym sprzątania miejsc śmierci. Wieloletnie doświadczenie i stale podnoszone kwalifikacje zawodowe pozwoliły nam wypracować własne, innowacyjne metody pracy, dzięki którym jesteśmy doceniani przez Klientów za wysoki profesjonalizm, solidność i skuteczność działania.

O firmie RECOVERS – przeszkoleni pracownicy

Nasza Spółka skupia wyłącznie wykwalifikowany i przeszkolony personel dzięki któremu najlepiej potrafimy sprostać wymaganiom i oczekiwaniom naszych Klientów. Posiadamy wiele certyfikatów. Specyfika pracy oraz ogromne wymagania personalne sprawiają, że świadczone przez nas usługi zawsze są na najwyższym poziomie profesjonalizmu. Nasi technicy posiadają najwyższe certyfikaty w zakresie specjalistycznego sprzątania miejsc po zgonach oraz dezynfekcji funeralnej.

Specjalizujemy się w sprzątaniu miejsc po zgonach, zarówno naturalnych jak i nagłych, sprzątamy także po pożarach (nasi pracownicy to przede wszystkim strażacy z długoletnim doświadczeniem zawodowym), zalaniach jak i awariach sieci sanitarnych. Podejmujemy zlecenia czyszczenia i odkażania pomieszczeń zaniedbanych, usuwamy ślady po wypadkach. Jesteśmy wszechstronni w działaniu, a naszą pracę zawsze determinujemy najwyższą starannością i dbałością o szczegóły. Cechuje nas ponadprzeciętna dokładność, solidność i sprawność pracy.

Zaufało nam wielu Klientów

RECOVERS zaufało wielu Klientów, którym zawsze jesteśmy gotowi nieść pomoc i wsparcie w trudnych dla nich chwilach. Działamy z najwyższą dbałością o dobro Klienta, przywracając miejsce – często dramatycznego zdarzenia – do stanu sprzed wypadku.

Sprawdź opinie o firmie RECOVERS.

RECOVERS to nie tylko specjalistyczne sprzątanie miejsc śmierci, działamy wielowymiarowo, oferując również usługi ozonowania przy zastosowaniu najlepszych dostępnych na rynku metod, stosujemy najwyższej jakości preparaty odkażające, dezynfekujące i biobójcze. Podejmujemy się również sprzątania po ptactwie, dezynfekujemy i sterylizujemy miejsca użyteczności publicznej takie jak żłobki, szkoły, hale. Współpracujemy z domami pogrzebowymi, hotelami, restauracjami, spółdzielniami mieszkaniowymi.

Nasze działania wpieramy ogromnym zapleczem technicznym w postaci najlepszego i najskuteczniejszego sprzętu. Polegamy wyłącznie na sprawdzonym i certyfikowanym sprzęcie właśnie po to aby jak najlepiej spełnić Państwa wymagania.

Oferta firmy RECOVERS

Oferta RECOVERS skierowana jest do wszystkich Klientów potrzebujących naszej pomocy – zarówno do osób prywatnych, firm jak i również urzędów. Naszą pracę wykonujemy rzetelnie, solidnie i szybko. Zaufało nam wielu Klientów, których nigdy nie zawiedliśmy w trudnych chwilach. Sprawdź nasze realizacje i dołącz do grona naszych Klientów.
Zdajemy również sobie sprawę jak ciężkie przeżycia Państwa spotkały, proponujemy Państwu możliwość rozłożenia płatności na korzystne, zindywidualizowane raty. Nie zostawimy Państwa samych w trudnych chwilach.

Jesteśmy również do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Dojedziemy wszędzie tam gdzie potrzebna jest nasza pomoc.

RECOVERS - Specjalistyczne sprzątanie