Sprzątanie mieszkań zaniedbanych

Sprzątanie mieszkań zaniedbanych. Usługa sprzątania po zbieraczach.

Usługi sprzątania mieszkań zaniedbanych od A do Z. Jeśli potrzebujecie Państwo posprzątać drastycznie zagracone mieszkanie, usunąć stare meble z opuszczonego lokalu, pozbyć się nieprzyjemnych zapachów – RECOVERS jest do Państwa dyspozycji i zapewni najwyższą jakość sprzątania. Czyszczenie mieszkań zaniedbanych nawet po patologicznym zbieractwie, to od wielu lat specjalność naszej firmy. Jesteśmy profesjonalistami, posiadamy odpowiedni sprzęt oraz wieloletnie doświadczenie w realizowaniu specjalistycznego procesu sprzątania mieszkań zaniedbanych. Szybko i sprawnie sprzątamy po melinach, po zmarłych, po osobach chorych czy opuszczonych. Specjalizujemy się również w innych dziedzinach specjalistycznego sprzątania, m. in. wykonujemy kompleksowe sprzątanie po zgonach.

RECOVERS gwarantuje najwyższą jakość, dokładność, jak również wszechstronność sprzątania. Każde zlecenie wykonujemy rzetelnie i solidnie, ponieważ ważna jest dla nas satysfakcja naszych Klientów. Jesteśmy otwarci na pomoc na terenie całego kraju. Staramy się zawsze pomóc Państwu i udzielić informacji już na etapie konsultacji telefonicznej. Przeprowadzamy też bezpłatne oględziny i przygotowujemy dla Państwa bezpłatną wycenę naszych usług. Nasi Klienci wiedzą o naszych działaniach na każdym etapie, są na bieżąco informowani o postępie prac. Dlatego jeżeli mają Państwo problem z zagraconym pomieszczeniem, warto skontaktować się z nami już teraz i porozmawiać na temat oczyszczenia tej przestrzeni.

Strategia działania – profesjonalne sprzątanie mieszkań zaniedbanych po zbieraczach, kompleksowa usługa gruntownego sprzątania i opróżniania piwnic oraz strychów.

Nasza oferta specjalistycznego sprzątania obejmuje:

 • sprzątanie mieszkań skrajnie zaniedbanych (również mieszkań po zgonach), lokali po melinach i osobach chorych;
 • kompleksowe sprzątanie zagraconych mieszkań;
 • szeroko pojętą likwidację mieszkania, w ramach tej usługi: dogłębne sprzątanie, usunięcie i utylizację niepotrzebnych przedmiotów, wywóz mebli oraz starych, zniszczonych gratów, śmieci (w tym także wielkogabarytowych) bez względu na ilość przedmiotów;
 • dezynfekcję i głębokie czyszczenie balkonów, tarasów i logi;
 • kompleksowe sprzątanie pomieszczeń przynależnych m.in. opróżnianie piwnic, komórek, altanek, opróżnianie zaniedbanych garaży;
 • sprzątanie strychów, dokładne usuwanie brudu i brzydkich zapachów;
 • sprzątanie miejsc po gołębiach
 • przeprowadzamy całościową dezynfekcję mieszkań po osobach zmarłych. W przypadku sprzątania po zmarłych nie chodzi tylko o to, aby mieszkanie było czyste. Chodzi o sprzątanie specjalistyczne, jako profesjonalna firma sprzątająca usuwamy przede wszystkim wszystkie bakterie i wirusy.

Sprzątanie z RECOVERS lokali po zbieraczach i osobach zmarłych, to gwarancja jakości, profesjonalizmu i dokładności. Sprzątamy również mieszkania po obsesyjnym zbieraczu, czy pomieszczenia dramatycznie zdewastowane, usuwając z nich meble i wszystkie sprzęty, które mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia. Nasza oferta to kompleksowe, pełnowymiarowe czyszczenie zaniedbanych mieszkań. Może się zdarzyć, że w takich mieszkaniach znajdują się również przedmioty jak krew, strzykawki, itp. Poradzimy sobie również z usuwaniem materiału biologicznego. Wywozimy z pomieszczeń i utylizujemy wszystkie sprzęty, a po zakończeniu prac otrzymujecie Państwo kartę odpadów potwierdzającą ich utylizację.

RECOVERS to pełen wachlarz usług w ramach sprzątania mieszkań zaniedbanych – to likwidacja mieszkań, usunięcie mebli, dezynfekcja mieszkania oraz przywrócenie lokalu do ponownego użytkowania. Sprawdź również wpływ ozonu na określone bakterie, wirusy i pleśnie.

Dla kogo jest nasza oferta? Profesjonalne usługi sprzątania lokali zaniedbanych. Sprzątanie po zbieraczach. Kompleksowe czyszczenie, likwidacja i utylizacja starych mebli, dezynfekcja mieszkania po zbieraczu.

Współpracujemy z zarządcami nieruchomości, spółdzielniami mieszkaniowymi oraz z osobami prywatnymi, którzy potrzebują najwyższej jakości sprzątania w uczciwej cenie. Propozycja RECOVERS to oferta dedykowana osobom prywatnym jak i właścicielom oraz zarządcom hoteli, pensjonatów czy ośrodków wczasowych.

Posprzątamy każde, nawet skrajnie zaniedbane mieszkanie, lokal użytkowy czy gospodarczy. Jesteśmy po to, aby odciążyć Państwa od wszystkich czynności związanych z likwidacją mieszkań opuszczonych, przeznaczonych do ponownego zamieszkania. Żadna praca nie jest nam straszna, nawet sprzątanie po wybiciu kanalizacji. Szeroki wachlarz naszej oferty to gwarancja Państwa satysfakcji, a wysokie standardy pracy są naszą wizytówką. Warto skorzystać z naszej pomocy, ponieważ samodzielne sprzątanie zagraconych pomieszczeń może być bardzo uciążliwe i czasochłonne, a czasami wręcz niemożliwe. Są przypadki, gdy lokal jest tak zdewastowany i zawalony różnego rodzaju sprzętami i starymi meblami, że próba samodzielnego sprzątania kończy się fiaskiem. Dlatego warto w takim momencie skorzystać z usług profesjonalistów i zaoszczędzić sobie niepotrzebnego trudu i straty czasu. Specjaliści RECOVERS chętnie pomogą rozwiązać Państwa problem z nawet najbardziej zagraconym, czy zaniedbanym pomieszczeniem.

Co na zakończenie kompleksowego sprzątania zaniedbanego mieszkania po zbieraczu? 

Nasze usługi wykonujemy z zachowaniem wszelkich norm BHP, a po zakończeniu wszystkich działań otrzymujecie Państwo od RECOVERS m.in.:

 • fakturę;
 • kartę odpadów;
 • zaświadczenie dla sanepidu;
 • protokół dezynfekcji.

W razie jakichkolwiek pytań, czy wątpliwości z Państwa strony, zawsze chętnie służymy pomocą. Posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty, działamy na wysokiej klasy sprzęcie i współpracujemy z ekipą doświadczonych specjalistów. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Dlaczego warto zlecić sprzątanie mieszkania po zbieraczu i wywóz mebli firmie RECOVERS?

RECOVERS to specjalistyczna firma sprzątająca z ogromnym doświadczeniem. Naszym priorytetem jest solidność, terminowość i najwyższa staranność, dzięki którym jesteśmy liderem w branży. Działamy szybko, dokładnie i profesjonalnie, co stanowi gwarancję zaufania naszych Klientów.

Kładziemy duży nacisk na ciągły rozwój wiedzy i umiejętności naszych pracowników, aby nieustannie móc sprostać nawet największym wyzwaniom w dziedzinie sprzątania. Satysfakcja i zadowolenie naszych Klientów to dla nas kluczowy motywator i największy priorytet w osiąganiu doskonałości. Działamy na terenie całego kraju. Świadczymy nasze usługi na terenie Warszawy, Poznania i innych największych miast w Polsce, ale również we wszystkich mniejszych miasteczkach i miejscowościach. Nie pozostajemy obojętni na żadne wezwanie, czy problem z Państwa strony.

Staramy się zawsze pomóc i odzyskać Państwa komfort i bezpieczeństwo. Nasi pracownicy to zgrana ekipa najwyższej klasy specjalistów. Pracujemy z użyciem profesjonalnego, certyfikowanego sprzętu i specjalistycznych środków czyszczących. Posiadamy specjalistyczną wiedzę na temat bezpiecznego oczyszczania różnego rodzaju powierzchni nawet po zalaniu mieszkania. Dzięki temu mają Państwo gwarancję, że wszystkie elementy zostaną oczyszczone bez naruszenia ich struktury.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji zawsze, kiedy jest taka potrzeba. Wystarczy, że zadzwonią Państwo na nasz numer alarmowy, a my zajmiemy się całą resztą. To zrozumiałe, że niekiedy czują Państwo wahanie i dezorientację, czy dany przypadek jest problemem do rozwiązania przez specjalistyczną firmę sprzątającą. Jednak RECOVERS jest po to, aby rozwiać wszystkie Państwa wątpliwości i odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące sprzątania, czy opróżniania lokalu.

Zapraszamy do kontaktu – oferujemy usługi porządkowe, sprzątanie po zbieractwie, sprzątanie melin, opróżnianie strychów, wywóz starych mebli.

Potrzebujesz rzetelnej firmy, która profesjonalnie posprząta zaniedbane mieszkanie, piwnicę czy strych? Koniecznie skontaktuj się z RECOVERS już teraz, aby ustalić szczegóły. Zapraszamy do kontaktu przez 24h/7 dni w tygodniu. Oferujemy kompleksowe sprzątanie i opróżnianie mieszkania. Działamy na terenie całej Polski. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz bezpłatną konsultację telefoniczną. Zadzwoń i umów się na bezpłatne oględziny i wycenę usługi.

Sprzątanie mieszkań zaniedbanych

W swojej ofercie mamy również usuwanie szkód po wichurach