Sprzątanie mieszkań zaniedbanych

Jeśli potrzebujecie Państwo posprzątać drastycznie zaniedbane mieszkanie, usunąć stare meble z opuszczonego lokalu, RECOVERS zapewni najwyższą jakość i dokładność sprzątania. Jesteśmy profesjonalistami, posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie specjalistycznego sprzątania mieszkań zaniedbanych – po melinach, po zmarłych, po osobach chorych czy opuszczonych.
RECOVERS gwarantuje najwyższą jakość, dokładność i wszechstronność sprzątania. Każde zlecenie wykonujemy rzetelnie i solidnie.

Strategia działania RECOVERS Poznań.
Nasza oferta obejmuje kompleksowe sprzątanie:

  • mieszkań dramatycznie zaniedbanych (po osobach zmarłych), lokali po melinach i osobach chorych;
  • szeroko pojętą likwidację mieszkania, w tym: usunięcie i utylizację starych, zniszczonych mebli, śmieci (w tym także wielkogabarytowych);
  • dezynfekcję balkonów, tarasów i loggi;
  • pomieszczeń przynależnych m.in. piwnic, komórek, strychów, garaży;
  • asystujemy przy wykonywaniu eksmisji i opróżnianiu lokali, wspierając Policję i komorników;
  • przeprowadzamy całościową dezynfekcję mieszkań po osobach zmarłych.

Sprzątanie z RECOVERS mieszkań zaniedbanych to gwarancja jakości, profesjonalizmu i dokładności. Sprzątamy pomieszczenia dramatycznie zdewastowane, usuwając z nich meble i wszystkie sprzęty, które mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia. Nasza oferta to kompleksowe, pełnowymiarowe czyszczenie zaniedbanych mieszkań. Usuwamy z pomieszczeń i wywozimy wszystkie sprzęty, a po zakończeniu prac otrzymujecie Państwo kartę odpadów potwierdzającą ich utylizację.

RECOVERS to pełen wachlarz usług w ramach sprzątania mieszkań zaniedbanych – to likwidacja mieszkań, usunięcie mebli, dezynfekcja mieszkania oraz przywrócenie lokalu do ponownego użytkowania.

Specjalistyczne sprzątanie lokali zaniedbanych
Współpracujemy z zarządcami nieruchomości, spółdzielniami mieszkaniowymi oraz z osobami prywatnymi, którzy potrzebują najwyższej jakości sprzątania w uczciwej cenie. Propozycja RECOVERS Poznań to oferta dedykowana osobom prywatnym jak i właścicielom i zarządcom hoteli, pensjonatów czy ośrodków wczasowych. Posprzątamy każde, nawet skrajnie zaniedbane mieszkanie, lokal użytkowy czy gospodarczy. Jesteśmy po to aby odciążyć Państwa od wszystkich czynności związanych z likwidacją mieszkań opuszczonych, przeznaczonych do ponownego zamieszkania. Szeroki wachlarz naszej oferty to gwarancja Państwa satysfakcji, a wysokie standardy pracy są naszą wizytówką.

Po zakończeniu usługi otrzymujecie Państwo od RECOVERS m.in.:

  • fakturę;
  • kartę odpadów;
  • zaświadczenie dla sanepidu;
  • protokół dezynfekcji.

Naszym priorytetem jest solidność, terminowość i najwyższa staranność, dzięki którym jesteśmy liderem w branży. Działamy szybko, dokładnie i profesjonalnie, co stanowi gwarancję zaufania naszych Klientów.

Potrzebujesz rzetelnej firmy, która profesjonalnie posprząta zaniedbane mieszkanie, piwnicę czy strych? Koniecznie skontaktuj się z RECOVERS aby ustalić szczegóły.