Rekomendacje

Rekomendacje firmy RECOVERS

Tym, co nas wyróżnia na tle konkurencji, jest specjalistyczna wiedza, duże doświadczanie i nowoczesny sprzęt. Potwierdzeniem tego są opinie i rekomendacje naszych dotychczasowych klientów. Możemy liczyć nie tylko na ich referencje, które mogą Państwo przejrzeć poniżej. Zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorstwa, chętnie polecają naszą firmę swoim krewnym i znajomym.

Co jest dla nas najważniejsze w naszej codziennej pracy? Nie tylko rekomendacje.

Zadowoleni klienci są dla nas najlepszym wyznacznikiem jakości. Wiemy jak ważne są rekomendacje. Większość osób, z którymi się na co dzień stykamy, znajduje się w trudnej sytuacji życiowej. Sprzątamy po pożarach, w których właściciele domu czy mieszkania niejednokrotnie utracili cały dorobek swojego życia. Porządkujemy i dezynfekujemy mieszkania po zmarłych. Często okazuje się, że najbliższa osoba odeszła w dramatycznych okolicznościach. Zdarza się także, że aby możliwe było używanie mieszkania po wyprowadzeniu lokatorów, konieczne jest jego opróżnienie i pozbycie się insektów. W takich przypadkach konieczna jest także bardzo dokładna dezynfekcja wszystkich pomieszczeń.

Dlaczego warto skorzystać z usług RECOVERS?

Nasz zespół złożony jest z osób, które mają duże doświadczenie i odpowiednie przeszkolenie do wykonywanie tego rodzaju pracy. To gwarancja nie tylko zachowania najwyższej staranności przy wykonywaniu nawet najtrudniejszych zleceń, ale także odpowiedniego zachowania. Dysponujemy nowoczesnymi generatorami ozonu oraz fumigatorami. W swojej pracy wykorzystujemy profesjonalny sprzęt przeznaczony do sprzątania oraz najwyższej jakości środki chemiczne. Pozwala nam to świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Praca, którą wykonujemy, niejednokrotnie jest niebezpieczna. Zawsze dokładamy zatem wszelkich starań, aby nasi pracownicy i klienci byli odpowiednio chronieni.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, pracujemy w różnych porach, także nocą oraz w weekendy. W większości przypadków liczy się czas. Im szybciej wejdziemy na teren pogorzeliska, tym więcej przedmiotów udaje się ocalić. Podobnie jest z zalaniem. Odkrycie zwłok, szczególnie jeśli od chwili śmierci upłynęło kilka dni, także nie pozwala czekać. Doskonale zdajemy sobie zatem sprawę z tego, jak bardzo ważny jest czas. Nasz telefon jest do dyspozycji naszych klientów 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Świadczymy również usługi ozonowania m.in. hal, magazynów, placówek oświatowych, medycznych i innych miejsc, gdzie przebywa wiele osób. Wiemy, że nie zawsze możliwe jest przerwanie funkcjonowania firmy w celu wykonania dezynfekcji. Często wykonujemy zatem tego typu zabiegi nocą lub w dni wolne od pracy.

Jak rozpocząć współpracę z RECOVERS?

Świadczymy usługi na terenie całego kraju. Aby nawiązać z nami współpracę, wystarczy zadzwonić i opowiedzieć nam o tym, jakiego rodzaju pomocy Państwo potrzebują. W zależności od potrzeb umówimy się na oględziny miejsca zdarzenia, aby ustalić zakres prac i ich kosztorys. Możemy także przyjechać na miejsce gotowi do działania.

W celu ustalenia szczegółów współpracy, skontaktuj się z nami. Dla naszych Klientów zawsze mamy czas.

Rekomendacje firmy RECOVERS