Ozonowanie hoteli, restauracji

Ozonowanie hoteli, ozonowanie restauracji do doskonały sposób aby klienci chętnie wracali do tego miejsca. Osoby prowadzące hotele czy restauracje doskonale wiedzą jak ważne są opinie klientów. Dlatego zachowanie nienagannej czystości w pomieszczeniach hotelowych czy restauracji powinno stanowić priorytet dla ich właścicieli. Czyste, sterylne pokoje hotelowe i sale restauracyjne to nie tylko komfort estetyczny dla klientów. To także wolne od grzybów, pleśni i alergenów powietrze, z którym wiąże się bezpieczeństwo klientów i personelu. Usunięcie przykrych zapachów może stanowić klucz do sukcesu w branży. Klienci z przyjemnością będą wracać do czystego, pachnącego pokoju hotelowego czy restauracji. Doskonale na tym polu sprawdza się ozonowanie restauracji, które już nawet w 30 minut jest w stanie oczyścić pomieszczenie i sprawić, że będzie sterylne i bezpieczne dla gości. Nasi specjaliści z RECOVERS posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie ozonowania tak wymagających obiektów. Powierzenie nam tego zadania to gwarancja Państwa sukcesu w biznesie.

Ozonowanie restauracji – korzyści

Ozonowanie restauracji to obecnie najskuteczniejsza metoda pozbycia się przykrych zapachów. Doskonale sprawdza się nie tylko usuwając zapach smażenia, gotowania, pieczenia, ale przede wszystkim neutralizuje każdy inny drażniący zapach. Ozonowanie hoteli doskonale sprawdza się również przy usuwaniu drażniącego zapachu z tytoniu czy z cygar. Ta metoda pozwala skutecznie usunąć źródło problemu, a nie tylko jego efekt. Odświeżacze powietrza jedynie maskują odór, nie usuwając go. Po ozonowaniu restauracji, pozostaje i utrzymuje się w nim przyjemny, świeży zapach jak po burzy, który kojarzy się nam z czystością. Ozonowanie to nie tylko niwelowanie przykrych zapachów, to przede wszystkim oczyszczanie powierza i wyposażenia z grzybów, pleśni i roztoczy. Ozonowanie hoteli idealnie sprawdza się przy neutralizowaniu brzydkich zapachów z zasłon, materacy czy dywanów. Dzięki najwyższej jakości ozonowaniu wykonanemu przez naszych specjalistów, pomieszczenia na długo pozostaną sterylnie czyste, pachnące. Jednak co najważniejsze – bezpieczne dla Państwa gości i pracowników.

Do niewątpliwych zalet ozonowania należy wyeliminowanie tak niepożądanych w obiektach hotelowych i restauracjach:

  • grzybów,
  • bakterii,
  • roztoczy,
  • naturalnych alergenów,
  • pleśni.

Co istotne również, niechciani lokatorzy tacy jak np. myszy, szczury czy karaluchy nie znoszą ozonu. Dlatego ozonowanie stanowi również doskonałą profilaktykę i zabezpieczenie Państwa obiektów przed nieproszonymi „gośćmi”.

Ozonowanie hoteli – działanie

Usuwanie przykrych zapachów samodzielnie może okazać się żmudną i niewdzięczną czynnością. Dlatego najlepszym rozwiązaniem Państwa problemów będzie powierzenie ich wykonania naszym profesjonalistom. Dzięki naszym skutecznym działaniom oszczędzicie Państwo czas, pieniądze i przede wszystkim nerwy związane z bezowocną walką z odorem. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tej branży i wypracowaliśmy własne, innowacyjne i skuteczne metody pozbywania się brzydkich zapachów z hoteli i restauracji. Zaufało nam wielu właścicieli takich obiektów. Sprawdź nas i bądź zadowolony z długotrwałych efektów naszej pracy.
Skontaktuj się z nami, a z pewnością dołączysz do grona naszych zadowolonych Klientów. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu, działamy 24h/dobę.

Przeprowadzamy również ozonowanie hal, ozonowanie magazynów.
Sprawdź również wpływ ozonu na określone bakterie, wirusy i pleśnie.

Ozonowanie hoteli