Sprzątanie po zalaniu

Zalanie, podtopienie piwnicy, mieszkania, biura czy garażu zawsze niesie ze sobą duże straty materialne. Dlatego niezwłocznie po zdarzeniu należy przystąpić do sprzątania pomieszczeń. W ten sposób szybkie sprzątanie po zalaniu ogranicza dalsze straty finansowe i minimalizuje koszty usługi. Sprzątania po zalaniu nie powinno się wykonywać na własną rękę. Wymaga to specjalistycznej wiedzy oraz odpowiedniego sprzętu, gdyż miejsce zalania może stanowić zagrożenie dla zdrowia osób w takich pomieszczeniach przebywających. Dlatego, aby usuwanie skutków zalania było bezpieczne i efektywne, warto powierzyć je naszym fachowcom z RECOVERS.

Sprzątanie po zalaniu – metodyka działania:

Usuwanie przez RECOVERS skutków zalania bądź podtopienia przebiega w kilku etapach. Zależą one od stopnia zniszczeń i ich zakresu oraz obejmuje nie tylko sprzątanie, ale również dezynfekcję pomieszczeń dotkniętych zalaniem. Działamy kompleksowo i wielowymiarowo. Naszą pracę zaczynamy od wizyty technika, który bezpłatnie oceni zakres szkód, przygotuje plan naprawczy oraz wyceni usługę.

Sprzątanie po zalaniu – zakres usługi:

Zlecając nam sprzątanie po zalaniu wszystkie czynności związane z usuwaniem jego skutków my przejmujemy, m.in.:

  • usuwamy, wywozimy i utylizujemy zalane meble, sprzęt oraz śmieci,
  • skutecznie usuwamy wodę, szlam, fekalia oraz ścieki,
  • profesjonalnie osuszamy pomieszczenia, ściany i fundamenty budynku z wilgoci, przy użyciu specjalistycznego sprzętu oraz najwyższej jakości preparatów, czyścimy zabrudzone powierzchnie,
  • przeprowadzamy ozonowanie zalanych pomieszczeń, odkażamy je termicznie i dezynfekujemy,
  • niwelujemy odór i fetor powstały na skutek zalania pomieszczeń.

Działamy profesjonalnie i szybko przywracając stan pomieszczeń i budynków sprzed wypadku, abyście państwo jak najszybciej mogli powrócić do swojego domu czy miejsca pracy. Pracujemy wyłącznie na najlepszej jakości sprzęcie i polegamy na doświadczonych pracownikach.
Przygotowujemy dla Towarzystwa Ubezpieczeń pełną dokumentację związaną z likwidacją szkody, niezbędną do wypłaty odszkodowania.
Po zakończeniu prac związanych ze sprzątaniem po zalaniu otrzymujecie Państwo fakturę za wykonane usługi, kartę odpadów i niezbędne protokoły.

Jaki jest koszt sprzątania po zalaniu?

Każde zlecenie sprzątania po zalaniu i usunięcia jego skutków wyceniane jest przez nas indywidualnie. Każdy przypadek jest inny i nie ma dwóch takich samych szkód. W przypadku trudnej sytuacji materialnej, możemy płatność rozłożyć na raty.

Samodzielne usuwanie skutków zalania czy podtopienia może być niebezpieczne dla zdrowia człowieka. W zawilgoconych ścianach czy izolacji budynku gromadzi się pleśń i grzyby. Powodują one szereg chorób, a w pomieszczeniach unosi się trudny do usunięcia fetor wilgoci. Takie pomieszczenia nie nadają się do zamieszkania ani do przebywania. Zlecając RECOVERS sprzątanie i dezynfekcję po zalaniu masz gwarancję rzetelności i solidności jej wykonania. Zaufało nam wielu klientów, doceniając również nasze zaangażowanie i najwyższy profesjonalizm.

Działamy 7 dni w tygodniu, jesteśmy dostępni całą dobę. Sprawdź nas i dołącz do grona zadowolonych Klientów.

Na koniec naszych działań przeprowadzamy ozonowanie mieszkania.
Sprawdź również wpływ ozonu na określone bakterie, wirusy i pleśnie.

Sprzątanie po zalaniu

W swojej ofercie mamy również sprzątanie po wybiciu kanalizacji