Sprzątanie po zalaniu mieszkania, piwnicy, garażu

Sprzątanie po zalaniu mieszkania, piwnicy czy garażu. Nasza ekipa ogarnie każde czyszczenie po zalaniu

Zalanie, podtopienie piwnicy, mieszkania, biura, czy garażu zawsze niesie ze sobą duże straty materialne. Takie lub inne zdarzenia, jak chociażby zawilgocenia powstałe w wyniku np. gaszenia pożaru, są bardzo przykre i wymagają sprawnego działania. Tym bardziej, że czyszczenie po takich zdarzeniach może się wiązać z zagrożeniem dla zdrowia naszego i naszych bliskich. Dlatego zawsze, niezwłocznie po zdarzeniu, należy wykonać kompleksowe sprzątanie pomieszczeń. Szybkie przystąpienie do prac i osuszanie budynku po zalaniu ogranicza dalsze straty finansowe i minimalizuje koszty usługi. Sprzątania domu po zalaniu czy sprzątania podtopionej piwnicy nie powinno się wykonywać na własną rękę. Wymaga to odpowiednich kwalifikacji i zastosowania specjalistycznego sprzątania. Tym bardziej, jeśli wybuchł wcześniej pożar i zawilgocenie jest efektem jego ugaszenia, a do wyczyszczenia jest również sadza. Osuszanie ścian po zalaniu, dezynfekcja, czy usuwanie nieprzyjemnych zapachów wymaga wiedzy oraz odpowiedniego sprzętu. Miejsce zawilgocenia może stanowić poważne zagrożenie dla zdrowia osób, które w tych pomieszczeniach przebywają. Usuwanie szkód po tragediach związanych z wodą warto powierzyć fachowcom z RECOVERS. Korzystając z naszej usługi sprzątania i usuwania szkód po zalaniu mają Państwo gwarancję, że wszystko przebiegnie bezpiecznie i efektywnie.

Profesjonalne sprzątanie po zalaniu – metodyka działania:

Realizacja przez RECOVERS sprzątania pomieszczeń po zalaniu i suszenie przy użyciu specjalistycznego sprzętu przebiega w kilku etapach. Zależą one oczywiście od stopnia zniszczeń i ich zakresu. Prace obejmują nie tylko sprzątanie, ale również dezynfekcję pomieszczeń. Działamy kompleksowo i wielowymiarowo. Wiemy, że w tego typu zdarzeniach kluczowy jest czas. Zdarza się, że Klient miał problem, żeby wykryć źródło zawilgocenia i ściany zdążyły już znacznie namoknąć. Dlatego nasze działania w miarę możliwości, staramy się zacząć nawet w ciągu kilku godzin od wykrycia awarii i zgłoszenia. Naszą pracę zaczynamy od wizyty technika, który bezpłatnie oceni zakres szkód. Przygotuje plan naprawczy oraz wyceni usługę. Jest to pierwszym krokiem przy sprzątaniu po zalaniu. Po zatwierdzeniu oferty i ustaleniu dogodnego dla Państwa terminu, nasza ekipa przystępuje do kompleksowego sprzątania miejsca zdarzenia.

Przez cały czas mają Państwo pełen dostęp do informacji, jakie działania wykonujemy i jaki jest postęp prac. Chętnie odpowiadamy na każde zadane pytanie. Ekipa RECOVERS zawsze dokłada wszelkich starań, aby możliwie jak najszybciej przywrócić Państwu bezpieczeństwo. Dlatego zawsze po otrzymaniu zlecenia staramy się jak najszybciej i jak najdokładniej wysprzątać miejsce zdarzenia. Po zakończeniu prac nasi Klienci są proszeni o wystawienie opinii, gdyż bardzo zależy nam na Państwa zdaniu i chcemy, aby nasze usługi sprzątania były na najwyższym poziomie. Pozytywne opinie naszych Klientów motywują nas do dalszego rozwoju i doskonalenia naszych technik i umiejętności.

Zakres usług – Czyszczenie po zalaniu i powodzi. Dezynfekcja po zalaniu piwnicy i innych pomieszczeń, ozonowanie piwnicy, ozonowanie po zalaniu

Jako specjalistyczna firma sprzątająca po zalaniu, RECOVERS zajmuje się osuszaniem podłogi i mokrych ścian oraz usuwaniem nieczystości sprawnie i kompleksowo. W ramach realizacji usługi wykonujemy m. in. poniższe czynności:

  • wynosimy, a następnie wywozimy i utylizujemy zniszczone meble i sprzęt oraz opróżniamy pomieszczenie i wywozimy śmieci,
  • z zastosowaniem odpowiednich technik i nowoczesnego, certyfikowanego sprzętu skutecznie usuwamy wodę i szlam,
  • osuszamy pomieszczenia, ściany i fundamenty budynku z wilgoci, przy użyciu profesjonalnych urządzeń do osuszania oraz najwyższej jakości preparatów,
  • dokładnie czyścimy wszystkie zabrudzone powierzchnie, gdyż mogą stanowić poważne zagrożenie bakteriologiczne niebezpieczne dla naszego zdrowia. Następnie przeprowadzane jest dokładne czyszczenie podłogi i dezynfekcja. Czyszczenie może być wykonane m. in. za pomocą suchego lodu przy użyciu maszyny do czyszczenia suchym lodem,
  • przeprowadzamy dezynfekcję pomieszczeń, dezynfekcję piwnicy lub innego pomieszczenia, które po zalaniu wymaga osuszenia. Odkażamy je termicznie i dezynfekujemy metodą ozonowania za pomocą ozonatorów,
  • z zastosowaniem nowoczesnych technik, niwelujemy odór i fetor powstały na skutek zamoknięcia pomieszczeń.

Działamy profesjonalnie i szybko przywracając stan pomieszczeń i budynków sprzed wypadku, abyście mogli Państwo jak najszybciej powrócić do swojego domu czy miejsca pracy. Firma RECOVERS spełnia wszystkie normy skutecznego pozbywania się skutków zalania. Pracujemy wyłącznie na najlepszej jakości, certyfikowanym sprzęcie i polegamy tylko na odpowiednio przeszkolonych i doświadczonych pracownikach.
Przygotowujemy dla towarzystwa ubezpieczeń pełną dokumentację związaną z likwidacją szkody, niezbędną do wypłaty dla Państwa odszkodowania.
Po zakończeniu prac otrzymujecie Państwo fakturę za wykonane usługi, kartę odpadów i niezbędne protokoły. W zależności od ilości zleceń i w miarę naszych możliwości staramy się realizować Państwa zlecenia jak najszybciej, nawet w ciągu kilku do kilkunastu godzin od zatwierdzenia oferty.

Sprzątanie i osuszanie po zalaniu, dezynfekcja pomieszczeń po zalaniu, usuwanie wody z piwnic po zalaniu – cennik

Każde zlecenie sprzątania po zalaniu i usunięcia jego skutków wyceniane jest przez nas indywidualnie. Każdy przypadek jest inny i nie ma dwóch takich samych szkód. Cena jest zależna zarówno od rodzaju i intensywności zanieczyszczeń, które mamy usunąć, jak i od metrażu pomieszczenia, które wymaga takiego wysprzątania. Inny będzie koszt wysprzątania zawilgoconej piwnicy, niż zalanego po ugaszeniu pożaru całego mieszkania. Zawsze jednak, przed przystąpieniem do wykonania usługi specjalistycznego sprzątania i dezynfekcji, dokonujemy bezpłatnych oględzin i wyceny usługi. W związku z tym otrzymują Państwo szczegółowe zestawienie prac, jakie zostaną wykonane wraz z cennikiem i mają Państwo możliwość się z tym zapoznać. Dopiero po akceptacji z Państwa strony i ustaleniu dogodnego terminu, przystępujemy do kompleksowego sprzątania i dezynfekcji. Mamy na uwadze, że znaleźli się Państwo w bardzo niekomfortowej sytuacji, która jednak wymaga pilnej interwencji. Dlatego w przypadku trudnej sytuacji materialnej, istnieje możliwość rozłożenia płatności na raty.

Dlaczego warto wybrać RECOVERS?

Pamiętajmy, że samodzielne usuwanie skutków zawilgocenia, podtopienia czy sprzątanie mokrej piwnicy mogą być niebezpieczne dla zdrowia człowieka. W zawilgoconych ścianach czy izolacji budynku gromadzą się pleśń i grzyby. Powodują one szereg chorób, a w pomieszczeniach niejednokrotnie unosi się trudny do usunięcia fetor wilgoci. Takie pomieszczenia nie nadają się do zamieszkania ani do przebywania. Zdarzają się też takie sytuacje, że źródło zawilgocenia jest na tyle małe i tak umiejscowione, że ściana czy podłoga od dłuższego czasu już nabierały wody. Taka sytuacja również wymaga niezwłocznej interwencji, gruntownego osuszania i specjalistycznego sprzątania. Dlatego w przyszłości, aby uniknąć tego typu przykrych momentów, warto pamiętać o możliwości zainstalowania detektora informującego o zalaniu. Skuteczne osuszenie pomieszczeń, które zostały zalane to zadanie dla specjalistów.

Zlecając RECOVERS sprzątanie i dezynfekcję po zalaniu mają Państwo gwarancję rzetelności i solidności jej wykonania. Jesteśmy firmą, która działa już od kilku lat na terenie całej Polski. Docieramy do każdego miejsca, gdzie potrzebna jest nasza pomoc. Zaufało nam wielu Klientów, doceniając również nasze zaangażowanie i najwyższy profesjonalizm. Pozytywne opinie naszych Klientów to dla nas ogromna motywacja do dalszego rozwoju i szkolenia się w tym zakresie m. in. w światowej organizacji IICRC. Mając na uwadze, jak ważny jest czas w wykonywaniu tego typu usług, sprzątamy z zastosowaniem nowoczesnych technik, przy użyciu certyfikowanego i profesjonalnego sprzętu. To znacznie usprawnia pracę, a nasi Klienci mogą szybciej cieszyć się wysprzątanym i zdezynfekowanym pomieszczeniem.

Działamy 7 dni w tygodniu, jesteśmy dostępni całą dobę. Sprawdź nas i dołącz do grona zadowolonych Klientów.

Zadzwoń po bezpłatne oględziny i wycenę!

Sprzątanie po zalaniu

W swojej ofercie mamy również sprzątanie po wybiciu kanalizacji