Opróżnianie piwnic

Opróżnianie piwnic – kompleksowo oraz pomoc w opróżnianiu garaży, strychów i innych pomieszczeń z niepotrzebnych sprzętów. Nasz zespół nie tylko wyniesie wszystkie stare meblościanki, tapczany, wersalki i inne meble, ale także na koniec przeprowadzi dokładne sprzątanie pustych pomieszczeń, tak aby nadawały się one do ponownego wykorzystania od zaraz.

Dlaczego warto powierzyć opróżnianie piwnic RECOVERS?

Zlecając nam opróżnienie strychu, garażu czy piwnicy możesz liczyć na kompleksowo i starannie wykonaną usługę. Nasz zespół szybko i sprawnie usunie wszystkie niepotrzebne przedmioty i wywiezie je w odpowiednie miejsce składowania lub utylizacji odpadów. Klient nie musi zatem oddzielnie poszukiwać transportu odpadów wielkogabarytowych i osób, które zgodą się je wynieść, jeśli sam nie jest w stanie tego zrobić. Opróżnianie piwnic, opróżnianie garaży czy opróżnianie strychów nie oznacza końca realizacji usługi. Po wyniesieniu wszystkich starych sprzętów i śmieci dokładnie sprzątamy pomieszczenie oraz pozbywamy się pleśni i grzybów z jego ścian, które bardzo często rozwijają się w tego typu miejscach. W zależności od potrzeb możemy także przeprowadzić dezynfekcję.

Jak przebiega porządkowanie piwnic i innych pomieszczeń realizowane przez RECOVERS?

Nasi pracownicy najpierw opróżnią pomieszczenie ze wszystkich znajdujących się w nim przedmiotów. Wyniesiemy, a następnie wywieziemy w odpowiednie miejsce odpady wielogabarytowe, niepotrzebny sprzęt AGD i RTV. Usuniemy i posegregujemy wszystkie znajdujące się wewnątrz śmieci. Kiedy lokal będzie pusty, przeprowadzimy dokładne jego sprzątanie. Często w tego typu miejscach jest wilgoć co w połączeniu z brakiem odpowiedniej wentylacji z powodu zbyt dużej ilości rzeczy w środku, skutkuje rozwojem pleśni i zagrzybieniem ścian. Samodzielne usuwanie tego typu wykwitów jest bardzo niebezpieczne dla zdrowia.

Próba ich zeskrobania czy zmycia sprawia zazwyczaj, że zarodniki szkodliwych dla naszego zdrowia grzybów unoszą się w powietrzu. Ich wdychanie jest bardzo niezdrowe, dlatego należy je wcześniej zneutralizować za pomocą odpowiednich preparatów chemicznych. Ich stosowanie wymaga zachowania środków ostrożności w postaci ochrony dróg oddechowych oraz skóry przed ich działaniem. Nasi pracownicy usuną pleśń i grzyby, które rozwinęły się na ścianach piwnicy czy garażu. Przekażemy właścicielowi czysty i bezpieczny lokal nadający się do ponownego wykorzystania od zaraz.

Oferujemy opróżnianie piwnic oraz porządkowanie strychów i garaży. Po krótkim wywiadzie będziemy mogli wstępnie oszacować koszty wykonania usługi oraz czas jej realizacji. Oferujemy krótkie terminy oraz sprawne i szybkie działanie przywracające pomieszczenia do stanu nadającego się do ponownego użytkowania. Masz zagraconą piwnicę, z której nie możesz skorzystać? Nie wiesz jak pozbyć się tych wszystkich niepotrzebnych rzeczy? Napisz do nas lub zadzwoń i uzyskaj dodatkowe miejsce do przechowywania.

Na koniec przeprowadzamy również ozonowanie mieszkania, ozonowanie domu oraz ozonowanie żłobków, ozonowanie przedszkoli, ozonowanie szkół.
Sprawdź również wpływ ozonu na określone bakterie, wirusy i pleśnie.

Opróżnianie piwnic

W swojej ofercie mamy również wywóz mebli