Sprzątanie po gołębiach

Sprzątanie po gołębiach skutecznie. Montaż siatki na ptaki. Ptaki to niezwykłe stworzenia, niestety ich towarzystwo może być uciążliwe, a ich odchody stanowią potencjalne źródło chorób. Ptasie, a zwłaszcza gołębie odchody to nie tylko trudne do usunięcia zabrudzenia, to również zagrożenie dla naszego zdrowia, gdyż gołębie roznoszą szereg chorób jak np. salmonelloza, aspergiloza czy ornitoza. Dlatego sprzątanie po gołębiach to nie jest taki prosty proces. Nie można lekceważyć nawet zaschniętych gołębich odchodów, zawierają bowiem zarazki i bakterie wywołujące m.in. zapalenie opon mózgowych czy toksoplazmozę. Stąd tak ważne jest specjalistyczne sprzątanie gołębich wydzielin, warto powierzyć ich usunięcie profesjonalistom z RECOVERS.

Oferujemy Państwu sprzątanie po gołębiach – kompleksową i skuteczną dezynfekcję oraz czyszczenie po gołębiach we wszystkich miejscach skażonych ich odchodami – na balkonach, strychach, zadaszeniach. Aby osiągnąć najlepsze efekty sprzątania, w naszej pracy wykorzystujemy metodę termiczną, chemiczną oraz zamgławianie ULV.

Nasza firma przeprowadza kompleksowo sprzątanie mieszkań zaniedbanych.

Sprzątanie po gołębiach – metodyka działania

 • wstępna wizyta na miejscu i sporządzenie przez technika zakresu prac i ich planu (ocenę wykonujemy też na podstawie dokumentacji zdjęciowej)
 • sporządzenie kosztorysu usługi i podpisanie umowy z Klientem
 • przystąpienie do pracy w terenie czyli sprzątania po gołębiach, które przebiega kilku etapowo:
  • mechaniczne oczyszczenie skażonej powierzchni oraz na końcowe odkurzenie odkurzaczem przemysłowym;
  • chemiczny oprysk miejsca po gołębich odchodach – stosujemy preparaty bakteriobójcze i grzybobójcze o najwyższej skuteczności działania, na zakończenie doczyszczamy miejsce na mokro;
  • dla większej skuteczności sprzątania powtarzamy dezynfekcję przy użyciu preparatów bakterio i grzybobójczych;
 • po zakończeniu pracy, spisujemy protokół ze sprzątania ptasich odchodów, który podpisujemy wraz z Klientem

Sprzątanie po gołębiach – jak wygląda zakres prac?

W ramach usługi sprzątanie po gołębiach oferujemy Państwu:

 • mechaniczne, wstępne czyszczenie miejsca zabrudzeń gołębimi odchodami
 • zbieramy (workujemy) i zabezpieczamy ptasie odchody oraz przejmujemy na siebie ich utylizację
 • czyścimy termicznie ściany, podłogi (posadzki), schody i balustrady
 • przeprowadzamy odkażanie i dezynfekcję całego pomieszczenia lub balkonu
 • zamgławiamy suchą i zimną mgłą, dezodorujemy miejsce sprzątania, aby efekty czyszczenia po gołębiach utrzymały się jak najdłużej
 • na balkonach montujemy siatkę zabezpieczającą

Sprzątanie po gołębiach – ile to kosztuje?

Nasz cennik determinowany jest powierzchnią i stopniem jej zanieczyszczenia. Od tego czy do sprzątnięcia są również meble, czy tylko podłoga. Nasze stawki ustalamy indywidualnie z Klientem, a płatność możemy rozłożyć na raty.

Dlaczego warto z nami pracować?

Zaufało nam wielu klientów, a nasze wieloletnie doświadczenie w branży oraz wypracowanie własnych, innowacyjnych metod to gwarancja skuteczności i solidności. Nie ograniczamy prac jedynie do miejsc znajdujących się w pobliżu siedziby RECOVERS, podejmujemy zlecenia również niemal w każdym miejscu w Polsce. O szczegóły naszej pracy możesz zapytać zawsze, działamy 7 dni w tygodniu, 24/h. Zapraszamy do współpracy m.in. osoby prywatne, hotele, restauracje, spółdzielnie mieszkaniowe, instytucje publiczne.

W zakresie naszych usług jest sprzątanie parapetów, balkonów, opuszczonych pomieszczeń, poddaszy oraz elewacji budynków. Przeprowadzamy również sprzątanie wieży kościelnych oraz elementów zabytkowych np. pomników, rzeźb.

Na koniec naszych działań przeprowadzamy ozonowanie mieszkania.
Sprawdź również wpływ ozonu na określone bakterie, wirusy i pleśnie.

Sprzątanie po gołębiach

W swojej ofercie mamy również sprzątanie mieszkań zaniedbanych