Ozonowanie żłobków, przedszkoli, szkół

Ozonowanie żłobków, ozonowanie przedszkoli, ozonowanie szkół, czyli miejsca, w których przebywają dzieci jest obecnie koniecznością. Są to miejsca narażone na działanie ogromnej ilości wirusów, bakterii i drobnoustrojów. Ich źródłem są pomieszczenia, w których przebywają dzieci, zabawki, dywany i meble. Stąd tak ważne jest aby zapewnić im najlepsze warunki dla prawidłowego rozwoju i nauki. Pełne bakterii czy wirusów klasy powodują, że dzieci częściej chorują, obniża się ich odporność. Nie można również pominąć aspektu prawnego, gdyż pomieszczenia w których przebywają najmłodsi muszą spełniać wysokie standardy czystości. Wychodząc naprzeciw wymaganiom oraz oczekiwaniom, oferujemy Państwu kompleksowe oczyszczanie takich pomieszczeń sprawdzoną i bardzo skuteczną metodą ozonowania – ozonowanie żłobków, ozonowanie przedszkoli, ozonowanie szkół. Technicy RECOVERS posiadają najwyższe kwalifikacje i wymagane certyfikaty do pracy w tak specyficznym środowisku.

Czy ozonowanie jest bezpieczne dla dzieci?

Dezynfekcja ozonem to najskuteczniejsza metoda na pozbycie się z miejsc, w którym przebywają dzieci:

  • grzybów i ich zarodników,
  • pleśni,
  • bakterii, wirusów, roztoczy i innych alergenów,
  • drobnoustrojów,
  • nieprzyjemnych zapachów.

Jednocześnie to bardzo bezpieczna metoda dezynfekcji. Szacuje się, iż ozon ma 300-krotnie silniejsze działanie dezynfekujące niż np. chlor, a nie ma skutków niepożądanych i ubocznych. Jednak co najważniejsze – nie powoduje alergii. Ozon mimo swej siły działania nie jest trwały. Rozproszony w pomieszczeniu rozkłada się do czystego tlenu, wykonuje zadanie i znika, pozostawiając czyste i świeże powietrze.

Działamy profesjonalnie, wykorzystując najwyższej jakości ozonatory. Nasze działania koncentrujemy na najwyższej jakości wykonania po to, aby dzieci jak najszybciej mogły bezpiecznie korzystać z pomieszczeń.

Kiedy warto zdecydować się na ozonowanie żłobków, przedszkoli, szkół?

Nasi specjaliści przy pierwszej wizycie zawsze informują Państwa jak często należy przeprowadzać dezynfekcję tą metodą. Zawsze należy pamiętać, że miejsca, w których przebywają dzieci to miejsca specyficzne. Tu najmłodsi są najczęściej narażeni na działania wirusów i bakterii. W związku z tym dobrze jest przeprowadzić ozonowanie tych miejsc w okresach wzmożonej zachorowalności.

Ozonowanie żłobków, przedszkoli i szkół – jakie są korzyści?

Ozonowanie sprawdza się najlepiej w miejscach gdzie tradycyjne metody zawiodły, bowiem gaz dociera wszędzie, w każdy zakamarek i szczelinę. Powierzając RECOVERS ozonowanie miejsc przebywania dzieci zyskujecie Państwo:

  • wyeliminowanie nieprzyjemnych zapachów,
  • sterylizację pomieszczeń, bowiem ozonowanie zabija wirusy i bakterie,
  • profilaktyczną dezynsekcję i deratyzację – ozon skutecznie odstrasza nieproszonych „gości” takich jak karaluchy, mrówki, mole czy gryzonie,
  • usunięcie z pomieszczeń alergenów – ta metoda najlepiej niszczy roztocza, pleśń, grzyby i drobnoustroje.

Zdrowie dzieci jest przecież najważniejsze, a powierzając RECOVERS wykonanie ozonowania miejsc w których spędzają większość dnia, to gwarancja ich bezpieczeństwa i zdrowia. Zaufało nam wielu rodziców i dyrektorów placówek, doceniając nasz profesjonalizm, skuteczność i szybkość działania.

Przeprowadzamy również ozonowanie restauracji, ozonowanie hoteli.
Sprawdź również wpływ ozonu na określone bakterie, wirusy i pleśnie.

Ozonowanie żłobków