Kontakt z nami

Wiemy, że tematy, którymi zajmuje się nasza firma zazwyczaj wymagają szybkości w działaniu, dlatego uruchomiliśmy dla naszych klientów całodobowy telefon alarmowy czynny przez 7 dni w tygodniu: +48732978729.

Kontakt z firmą RECOVERS

Imię i nazwisko
Numer telefonu
Zapytanie

RECOVERS sp. z o.o.
Juliusza Słowackiego 55/1, 60-521 Poznań
REGON: 382379816; NIP: 7822850892;
KRS: 0000767956; BDO: 000388857
Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu
VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
e-mail: info@recovers.pl
Telefon alarmowy 24h/7 dni: +48732978729

 

Siedziba firmy RECOVERS

Siedzibą naszej firmy jest Poznań, ale świadczymy usługi dla klientów z całego kraju. Kontakt z nami jest możliwy z każdego zakątku Polski. Oferujemy szeroką gamę usług sprzątania specjalistycznego. Możesz na nas liczyć, jeśli potrzebujesz sprzątania po zgonie naturalnym, zabójstwie, samobójstwie, czy dramatycznym wypadku. Zajmujemy się także porządkowaniem mieszkań zaniedbanych, melin i opróżnianiem pomieszczeń po zbieraczach. Możemy pomóc również w uprzątnięciu pogorzeliska, spalonego mieszkania czy spalonego domu. Pomagamy także posprzątać po zalaniu lub wybiciu kanalizacji. Usuwamy odchody ptaków z dachów, parapetów i innych powierzchni. Większości przypadków na koniec naszych prac przeprowadzamy ozonowanie pomieszczeń. Nasi pracownicy nie boją się trudnych wyzwań. W większości to strażacy, którzy na co dzień pomagają ludziom podejmując trudne wyzwania każdego dnia. Swoją specjalistyczną wiedzę wykorzystują przede wszystkim przy sprzątaniu po pożarze.

Gwarancją wysokiej jakości naszych usług są posiadane przez nasz zespół szkolenia i certyfikaty, które są potwierdzeniem tego, że mamy specjalistyczną wiedzę pozwalającą nam na wykonywanie wszystkich powierzonych nam czynności z należytą starannością i zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem poniższego formularza zarówno osoby prywatne, jak i firmy oraz instytucje publiczne.

Kontakt z firmą RECOVERS