Sprzątanie po wybiciu kanalizacji

Awaria kanalizacji nigdy nie jest przyjemnym zdarzeniem. Oprócz zalania pomieszczenia nieczystościami, w mieszkaniu panuje okropny fetor. Nikt na takie zdarzenia nie jest przygotowany, ale niestety takie wypadki czasem występują. W takiej sytuacji konieczne jest sprzątanie po wybiciu kanalizacji i podjęcie szybkich działań zmierzających do zneutralizowania brzydkich zapachów. Jednak nasze działania skupiają się przede wszystkim na usunięciu zagrożenia biologicznego. Dlatego najrozsądniej jest powierzyć takie sprzątanie profesjonalnej firmie którą jest RECOVERS . Szybko i skutecznie usuniemy wszelkie zanieczyszczenia spowodowane awarią.

Czy warto zlecić sprzątanie po awarii kanalizacji czy szamba specjalistom?

Można spróbować posprzątać miejsce po awarii samodzielnie. Jednak należy liczyć się z tym, że takie sprzątanie na własną rękę może okazać się nieefektywne. Bywa też tak, że skutki wybicia kanalizacji powrócą. Dlatego najlepszym rozwiązaniem problemu jest powierzenie usunięcia jej skutków profesjonalistom z RECOVERS. Nasza firma gwarantuje Państwu szybką realizację zlecenia i najwyższą jakość jej wykonania. Długoletnie doświadczenie i doskonałe zaplecze techniczne to nasza gwarancja Państwa satysfakcji.

Sprzątanie domowymi sposobami?

Nie ulega wątpliwości, że sprzątanie po wybiciu kanalizacji domowymi sposobami jest złym pomysłem. Wylane fekalia czy ścieki stanowią potencjalne zagrożenie biologiczne dla człowieka. Usuwanie ich bez profesjonalnego przygotowania i wsparcia specjalistycznym sprzętem może po prostu być groźne dla zdrowia. Nasi specjaliści mają najlepsze przygotowanie i zaplecze techniczne do najskuteczniejszego neutralizowania takich miejsc i ich dezynfekcji.

Sprzątanie po wybiciu kanalizacji – jak przebiega proces?

Jeśli doszło do wylania przydomowego szamba lub wybiła kanalizacja w domu, niezwłocznie należy przystąpić do usuwania jej skutków. Ograniczy to znacznie straty i skróci czas powrotu do stanu sprzed wypadku. Nasza strategia działania jest prosta i skuteczna:

  • usuwamy wszelkie przedmioty z miejsca awarii kanalizacji;
  • utylizujemy to, czego odzyskać już nie można;
  • czyścimy, myjemy i dezynfekujemy to, co uratować możemy;
  • oczyszczamy zabrudzone powierzchnie, dezynfekujemy je, a pomieszczenie ozonujemy aby całkowicie zneutralizować nieprzyjemne zapachy i oczyścić pomieszczenie ze związków chorobotwórczych;
  • w przypadku daleko idącej dewastacji pomieszczeń spowodowanej awarią kanalizacji lub wybiciem szamba, należy liczyć się nawet z koniecznością zerwania podłogi czy tapety.

Wszystkie te czynności mają na celu przywrócenie stanu sprzed wybicia szamba czy kanalizacji. Naszym zadaniem jest przede wszystkim przywrócenie równowagi biologicznej w pomieszczeniu.
Posiadamy najlepszej jakości, certyfikowany sprzęt, a nasze doświadczenie i nowoczesne metody działania są gwarancją Państwa satysfakcji.

RECOVERS to profesjonalne, szybkie i skuteczne sprzątanie po wybiciu szamba i sanitariatów. Jeśli taka awaria dotknęła Państwa, zapraszamy do współpracy. Błyskawicznie i profesjonalnie usuniemy jej skutki abyście mogli szybko zapomnieć o tym przykrym zdarzeniu.

Na koniec naszych działań przeprowadzamy ozonowanie mieszkania.
Sprawdź wpływ ozonu na określone bakterie, wirusy i pleśnie.

Sprzątanie po wybiciu kanalizacji

W swojej ofercie mamy również sprzątanie po gołębiach