Sprzątanie po pożarze Bydgoszcz

Sprzątanie po pożarze Bydgoszcz – usuwanie sadzy

Sprzątanie po pożarze Bydgoszcz – skutecznie i szybko. Pożar domu, pomieszczeń gospodarczych, czy budynków firmowych jest traumatycznym doświadczeniem. Zawsze powoduje cierpienie psychiczne i ogromne straty materialne. Nawet jeśli budynek, w którym doszło do rozprzestrzenienia ognia, nie spłonął doszczętnie, nie można w nim zamieszkać czy normalnie pracować, dopóki pogorzelisko nie zostanie uprzątnięte. Sprzątanie po pożarze Bydgoszcz to ciężka i trudna praca, która może być także niebezpieczna. Z tego względu, warto powierzyć to zadanie profesjonalistom, posiadającym odpowiednią wiedzę, doświadczenie i potrzebny sprzęt. Pod wpływem ognia i wysokiej temperatury dochodzi bowiem do uwolnienia wielu toksycznych substancji. Niebezpieczne dla zdrowia opary powstają na skutek spalenia lub stopienia podłóg, pokrycia ścian, mebli i innych sprzętów. Jeszcze długo po wygaszeniu ognia różnego rodzaju trujące gazy mogą unosić się we wnętrzach objętych pożarem.

Sprzątanie po pożarze w Bydgoszczy – jak zacząć?

W momencie, kiedy uda się opanować i wygasić ogień, pogorzelisko bada policja, aby ustalić przyczynę wybuchu pożaru. Jeżeli eksperci stwierdzą, że jego powstanie nie było winą domowników, do pracy przystępuje rzeczoznawca firmy ubezpieczeniowej. Jego zadaniem jest oszacowanie powstałych strat majątkowych. Nie można podejmować żadnych działań przed jego przybyciem, aby nie zniekształcić rzeczywistego obrazu powstałych zniszczeń. Dopiero gdy zakończy oględziny pogorzeliska, można rozpocząć sprzątanie. Jednak warunkiem jest to, że konstrukcja budynku nie została naruszona i można w nim przebywać bez obaw, że się zawali.

Powierz RECOVERS sprzątanie po pożarach w Bydgoszczy – dlaczego warto to zrobić?

Zespół RECOVERS składa się głównie ze strażaków. Dzięki temu, że mają oni duże doświadczenie w gaszeniu pożarów, wiedzą jak szybko i bezpiecznie posprzątać pogorzelisko. Ze względu na toksyczne opary wszelkie prace w budynkach po pożarze należy wykonywać w specjalnej masce ochronnej. Maska taka zabezpiecza przed ich wdychaniem. Właścicielom domu czy innego budynku, który został zniszczony w wyniku pożaru, z oczywistych względów zależy na tym, aby jak najszybciej móc do niego powrócić i zacząć prace naprawcze, jeśli jest to możliwe. Użycie specjalistycznego sprzętu znacznie przyspiesza ten proces.

Czyszczenie po pożarze Bydgoszcz – jak pracuje zespół RECOVERS?

Wkraczając na pogorzelisko, zawsze staramy się ocalić jak najwięcej przedmiotów, które przetrwały pożar w dobrym stanie. Usuwamy jednocześnie zniszczone meble i inne sprzęty, które nie nadają się do dalszego użytku  i wywozimy je. Sprzątanie po pożarze Bydgoszcz obejmuje również doczyszczanie ścian i innych elementów z nagromadzonej sadzy i naturalizację zapachu spalenizny. Dopiero po uprzątnięciu pogorzeliska przez naszą ekipę możliwe jest przystąpienie do prac remontowych.

Wiemy, jak trudnym doświadczeniem w życiu każdego człowieka jest pożar, dlatego jesteśmy do dyspozycji w Bydgoszczy przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Napisz do nas lub zadzwoń, a my zrobimy wszystko, abyś mógł jak najszybciej wrócić do swojego domu, czy mieszkania.

Sprzątamy po pożarze również na terenie miast: Barcin, Brusy, Chojnice, Czersk, Janowiec Wielkopolski, Kamień Krajeński, Kcynia, Koronowo, Łabiszyn, Mrocza, Nakło nad Notecią, Sępólno Krajeńskie, Solec Kujawski, Szubin, Świecie, Tuchola, Więcbork, Żnin.

Na koniec naszych działań przeprowadzamy ozonowanie mieszkania.
Sprawdź również wpływ ozonu na określone bakterie, wirusy i pleśnie.

Sprzątanie po pożarze Bydgoszcz

W swojej ofercie mamy również sprzątanie po pożarze Częstochowa