Sprzątanie po pożarze Katowice

Sprawne i kompleksowe sprzątanie po pożarze Katowice

Sprzątanie po pożarze Katowice – szybkie tempo działania. Podczas pożaru powstaje nie tylko sadza, której trudno się pozbyć. Niezbędne jest wtedy profesjonalne sprzątanie po pożarze Katowice. Pyły i toksyny mogą szkodzić drogom oddechowym przez dłuższy czas. Dlatego warto zadbać o uprzątnięcie pogorzeliska. Profesjonalny sprzęt i odpowiednia chemia sprawią, że pogorzelisko stanie się bezpieczne.

Sprzątanie po pożarach Katowice

Sprzątanie po pożarze Katowice pozwala na oszacowanie szkód. Dokładne wyczyszczenie ścian i podłóg ułatwia pozwala zauważyć największe uszkodzenia. To ważne, ponieważ pozwala spisać odpowiedni protokół. Dokument jest podstawą dla ubezpieczyciela. Pozwala na uzyskanie środków na likwidację szkody.

Profesjonalne czyszczenie po pożarze wykonywane przez RECOVERS jest szybkie i skuteczne. Wiedza i sprzęt to dwa elementy pozwalające na szybkość i skuteczność. Wiedza pozwala na najlepsze uprzątnięcie pogorzeliska. Sprzęt pozwala na bardzo szybkie posprzątanie. Usuwanie pozostałości spalonych przedmiotów i czyszczenie sadzy to kolejne etapy sprzątania. Nasi technicy usuwają czarne plamy, używając suchego lodu. Pozwala to na dokładne usunięcie plam z sadzy.

Dezynfekcja, czyli usunięcie wszystkich toksyn

Sprzątanie po pożarze Katowice to także dezynfekcja pomieszczenia. Pozwala pozbyć się wszystkich toksyn i pyłów w powietrzu. Unoszące się w powietrzu drobinki po spalonych rzeczach są niebezpieczne. Mogą dostać się do górnych dróg oddechowych, co spowoduje uszczerbek na zdrowiu. Dlatego ważne są dezynfekcja i ozonowanie pomieszczenia po pożarze.

Ozonowanie pozwala także na przebywanie w pomieszczeniu od razu po uprzątnięciu pogorzeliska. Sprawia również, że jakość powietrza jest wyższa. To sprawia, że pomieszczenie jest zdatne do ponownego użytkowania. Nasz zespół, ozonując mieszkanie używa profesjonalnego sprzętu. Dzięki temu miejsce po pożarze staje się bezpieczne.

Poza tym nasz zespól wyróżnia się empatią i życzliwością, co pomaga w pierwszych etapach likwidacji szkód. Podczas czyszczenia po pożarze w Katowicach nasi pracownicy spisują protokół dla ubezpieczyciela. Dzięki temu uzyskanie środków na odbudowę po pożarze jest szybsze i łatwiejsze.

Sprzątamy po pożarze również na terenie miast: Będzin, Brzeszcze, Bukowno, Bytom, Chorzów, Chrzanów, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jaworzno, Jastrzębie-Zdrój, Jeleń, Katowice, Knurów, Kuźnia Raciborska, Leszczyny, Libiąż, Łaziska Górne, Łazy, Mikołów, Mysłowice, Ogrodzieniec, Olkusz, Orzesze, Piekary Śląskie, Pszczyna, Pyskowice, Racibórz, Ruda Śląska, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Sławków, Sosnowiec, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Toszek, Trzebinia-Siersza, Tychy, Wodzisław Śląski, Wojkowice, Wolbrom, Zabrze, Zawiercie, Ząbkowice, Żory.

Na koniec naszych działań przeprowadzamy ozonowanie mieszkania.
Sprawdź również wpływ ozonu na określone bakterie, wirusy i pleśnie.

Sprzątanie po pożarze Katowice

W swojej ofercie mamy również sprzątanie po pożarze Kielce