Sprzątanie po pożarze Leszno

Sprzątanie po pożarze Leszno

Sprzątanie po pożarze Leszno – szybkie tempo działania. Pożar to dość częsty kataklizm. Może również zdarzyć się w mieszkaniu, zakładzie pracy czy szpitalu. Każde z tych miejsc musi być posprzątane przy pomocy odpowiednich środków. RECOVERS zajmie się tym szybko i skutecznie – sprzątanie po pożarze Leszno.

Posprzątamy po pożarze w Lesznie

Firma RECOVERS specjalizuje się także w sprzątaniu po pożarach i nie tylko. Czyszczenie sadzy i sprzątanie po pożarze to jedne z najczęściej wybieranych usług. Wymagają specjalistycznego sprzętu jak również profesjonalnej wiedzy. Nasi technicy to osoby z wieloletnim stażem. Ich wiedza i doświadczenie sprawiają, że sprzątanie po pożarze Leszno odbywa się szybko.

Skuteczne czyszczenie sadzy to pierwszy krok do odbudowy ścian i podłogi. Zespół RECOVERS usuwa czarne plamy ze ścian i podłóg. Przy pomocy odpowiednich środków usuwają także toksyny. Zdezynfekowanie lub ozonowanie pomieszczenia pozwalają szybko z niego ponownie korzystać. Zespół RECOVERS, usuwając sadzę nie uszkadza ścian. Przeprowadzamy profesjonalnie sprzątanie po pożarze Leszno. To ważne, ponieważ ich konstrukcja pozostaje nienaruszona.

Czyszczenie po pożarze wymaga także profesjonalnego sprzętu. Nasi specjaliści najczęściej wykorzystują suchy lód. To CO2 w postaci stałej. Nałożenie go na ścianę pozwala „zdjąć” warstwę sadzy. Później pomieszczenie jest oczyszczane z pozostałych toksyn podczas dezynfekcji. RECOVERS przeprowadza również dezynfekcję zaraz po usunięciu sadzy i toksyn. To pozwala na szybkie pozbycie się szkodliwych związków chemicznych. Umożliwia także bezpieczne przebywanie w pomieszczeniu podczas dalszych prac.

Sprzątanie po pożarach Leszno

Zespół RECOVERS to również profesjonaliści pełni empatii i życzliwości. Ich rady dotyczące dalszych prac porządkowych po pożarze są nieocenione. Dzięki ich podpowiedziom nasi klienci szybciej zaczynają odbudowę po pożarze. To sprawia, że sprzątanie po pożarze staje się pierwszym etapem kolejnego rozdziału. Profesjonalizm i życzliwość naszego zespołu to najbardziej rozpoznawalne cechy RECOVERS. Uprzątnięcie pogorzeliska to dla nas nie problem. Wspierając naszych klientów od pierwszych chwil sprzątania, dajemy im przestrzeń do odnalezienia się w nowej sytuacji. Sprzątanie po pożarze Leszno to nasza specjalność.

Sprzątamy po pożarze również na terenie miast: Gostyń, Góra, Kościan, Rawicz, Wschowa.

Na koniec naszych działań przeprowadzamy ozonowanie mieszkania.
Sprawdź również wpływ ozonu na określone bakterie, wirusy i pleśnie.

Sprzątanie po pożarze Leszno

W swojej ofercie mamy również sprzątanie po pożarze Łódź