Sprzątanie po zgonach Jelenia Góra

Sprzątanie po zgonach Jelenia Góra

Sprzątanie po zgonach Jelenia Góra – wieloletnie doświadczenie. Jesteśmy profesjonalną firmą sprzątającą, która w zakresie swych usług dla mieszkańców Jeleniej Góry ma również oczyszczanie miejsc po zwłokach. Ten rodzaj porządkowania mieszkań, piwnic czy firm stanowi najtrudniejszą formą czyszczenia. Odkrycie zwłok osoby bliskiej to zawsze traumatyczne przeżycie. Dlatego wychodząc Państwu naprzeciw, oferujemy kompleksową dekontaminację i oczyszczenie miejsca śmierci. Naszą ofertę sprzątanie po zgonach Jelenia Góra kierujemy do właścicieli firm, restauracji, spółdzielni i urzędów a także do osób prywatnych.

Sprzątanie po zmarłych w Jeleniej Górze

W sytuacji, gdy odkryto zwłoki, oczyszczanie takiego miejsca należy powierzyć specjalistycznej firmie, której eksperci zajmą się jego posprzątaniem. Czynności te muszą bowiem odpowiadać określonym procedurom sanitarnym. Odpowiednią wiedzę i doświadczenie mają nasi eksperci sprzątania miejsc po zgonach i dezynfekcji funeralnej. RECOVERS to najlepsi specjaliści, posiadający wszystkie pozwolenia i kwalifikacje zawodowe do czyszczenia miejsc po zmarłych. Wieloletnie doświadczenie w branży oraz własne, innowacyjne rozwiązania pozwalają nam najlepiej i najdokładniej zająć się każdym zgłoszeniem. Już teraz możecie Państwo korzystać z tej wiedzy i doświadczenia w Jeleniej Górze i okolicach.

Dezynfekcja po zgonach w Jeleniej Górze

Bardzo ważnym elementem oczyszczania miejsc po zgonie jest dezynfekcja. To nasza standardowa procedura działań, która pozwala przywrócić bezpieczeństwo pomieszczeń w którym odkryto zwłoki. Kompleksowa dekontaminacja jest niezbędna nie tylko, gdy stan rozkładu zwłok jest zaawansowany. Nie należy zapominać, że miejsce zgonu to obszar skażony wydzielinami pośmiertnymi, często także krwią oraz fekaliami. Dzięki stosowanym przez nas najwyższej jakości, certyfikowanym ozonatorom oraz lampom UV przywracamy czystość i bezpieczeństwo użytkowania pomieszczeń.

Sprzątanie po zgonach Jelenia Góra – jakie są etapy sprzątania miejsca po zgonie?

Każde podejmowane przez nas zlecenie kompleksowego oczyszczenia miejsca śmierci traktujemy indywidualnie. Swe działania koncentrujemy na jak najszybszym i najdokładniejszym wykonaniu prac porządkowych. Jesteśmy profesjonalistami, nie ma dla naszej ekipy znaczenia stan rozkładu zwłok ani przyczyna zgonu. Podejmujemy każde, nawet najtrudniejsze zlecenie. Pierwszym etapem jest zawsze ustalenie przez naszych techników stanu skażenia miejsca i przygotowanie planu prac. Następnie nasi specjaliści wykonują wstępną dezynfekcję i przystępują do usunięcia zbędnych sprzętów. Zabezpieczenie śladów biologicznych (krwi, wydzielin pośmiertnych i innych patogenów niebezpiecznych dla zdrowia), ich neutralizacja środkami chemicznymi oraz ich całkowite usunięcie to kolejny etap naszych prac. W następnej kolejności nasi technicy dezynfekcji funeralnej wykonują ozonowanie wszystkich pomieszczeń i powierzchni aby wyeliminować pozostałe związki trujące. Po zakończeniu sprzątania otrzymujecie od nas Państwo komplet dokumentów do sanepidu potwierdzających wykonane prace i ich zakres, fakturę oraz kartę odpadów.

Potrzebujesz kompleksowo i profesjonalnie oczyścić miejsce po zmarłym w Jeleniej Górze i okolicach? Skontaktuj się  w RECOVERS, niesiemy pomoc przez cały tydzień, nasz telefon czynny jest całą dobę. Wspólnie ustalimy termin i zakres pomocy.

Sprzątamy po zgonach również na terenie miasta: Bogatynia, Bolesławiec, Bolków, Gryfów Śląski, Kamienna Góra, Karpacz, Kowary, Leśna, Lubań, Lubawka, Lubomierz, Lwówek Śląski, Mirsk, Nowogrodziec, Piechowice, Pieńsk, Szklarska Poręba, Świeradów-Zdrój, Świerzawa, Węgliniec, Wleń, Wojcieszów, Zawidów, Zgorzelec.

Na koniec naszych działań przeprowadzamy ozonowanie mieszkania.
Sprawdź również wpływ ozonu na określone bakterie, wirusy i pleśnie.

Sprzątanie po zgonach Jelenia Góra

W swojej ofercie mamy również sprzątanie po zgonach Kalisz