Sprzątanie po zgonach Warszawa

Sprzątanie po zgonach Warszawa

Sprzątanie po zgonach Warszawa – początek prac nawet 24h od zgłoszenia. Używamy certyfikowanych specjalistycznych urządzeń i środków chemicznych. Sprzątanie po zgonie w Warszawie powinno odbywać się według wymaganych przez prawo procedur sanitarnych. Osoby pracujące przy oczyszczaniu domu czy mieszkania po śmierci powinny być odpowiednio zabezpieczone i przeszkolone w tym zakresie.

Sprzątanie po śmierci – dlaczego należy zlecić je specjalistycznej firmie?

Spełnienie przewidzianych prawem w takich sytuacjach wymogów sanitarnych wymaga wiedzy i specjalistycznego sprzętu. Nasz zespół tworzą technicy z wieloletnim doświadczeniem w wykonywaniu tego typu zadań. W zależności od przyczyny śmierci i stopnia rozkładu ciała sprzątanie wymaga podjęcia innych działań. Konieczne jest usunięcie śladów krwi, resztek tkanek, czy różnego rodzaju wydzielin, oraz ich biologiczna neutralizacja. Te zadania nie są możliwe do samodzielnego wykonania. Próba uprzątnięcia mieszkania na własną rękę po śmierci bliskiej osoby może być bardzo niebezpieczna dla zdrowia. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudny jest to czas nie tylko dla rodziny zmarłego. To trudna sytuacja także dla właścicieli mieszkania, hotelu, czy firmy, w której doszło do wypadku. Każde zlecenie traktujemy wiec z pełną powagą i szacunkiem, starając się także zachować jak największą dyskrecję.

Jak przebiega sprzątanie po zgonie Warszawa?

Przebieg procesu sprzątanie po zgonach Warszawa jest uzależniony od wielu czynników. Wpływ ma czas jaki upłynął od śmierci do czasu zabrania zwłok oraz przyczyna śmierci. Jeśli śmierć nastąpiła w drastyczny sposób lub stopień rozkładu zwłok, był znaczny, często usuwamy tapety ze ścian oraz zrywamy podłogi. W takich przypadkach najczęściej usuwamy także meble i inne przedmioty znajdujące się w pomieszczeniu. Zostały one zanieczyszczone biologicznie oraz wchłonęły zapach śmierci. Po wyrzuceniu mebli, dywanów, pościeli  i innych rzeczy nasza ekipa przystępuje do dezynfekcji pomieszczeń i pozostałych sprzętów. Dodatkowo zabezpieczamy i wywwozimy w odpowiednie miejsce odpady medyczne. Do czyszczenia wykorzystujemy  wyłącznie certyfikowane maszyny takie jak lampy UV, ozonatory oraz najwyższej jakości środki chemiczne.

W ten sposób usuwamy wszelkie niebezpieczne dla zdrowia substancje takie jak kadaweryna i putrescyna, trupi jad, czy laseczki tężca i gangreny. Mogą one spowodować problemy ze zdrowiem a w skrajnych przepadkach nawet śmierć osób, które zaczną użytkowanie mieszkania, w którym znaleziono zwłoki. Usuwamy również zapach śmierci, który głęboko wnika w ściany i inne powierzchnie. Stosujemy najnowocześniejszą na rynku metodę zamgławiania ULV-Airfog. Dodatkowo przeprowadzamy również mikrodyfuzję i dezynfekujemy pomieszczenia suchą mgłą.

Jak wybrać dobrą firmę sprzątającą po zgonach?

Sprzątanie po zgonach w Warszawie to bardzo trudna praca. Wymaga to nie tylko odporności psychicznej, ale także specjalistycznej wiedzy i profesjonalnego sprzętu. Nasze podejrzenia powinny zatem wzbudzić przede wszystkim oferty, o niskiej cenie. Należy zatem przede wszystkim sprawdzić kwalifikacje zawodowe pracowników firmy, z którą planujemy nawiązać współpracę. Poza tym także to jakie urządzenia i środki chemiczne wykorzystuje podczas pracy. Bardzo ważne jest także to, czy dana jednostka posiada wymagane pozwolenia i certyfikaty umożliwiające wykonywane tego typu zadań.

Sprzątamy po zgonach również na terenie miasta: Błonie, Brwinów, Góra Kalwaria, Grodzisk Mazowiecki, Józefów Mazowiecki, Karczew, Kobyłka, Konstancin-Jeziorna, Legionowo, Łomianki, Marki, Milanówek, Nowy Dwór Mazowiecki, Otwock, Piaseczno, Piastów, Pruszków, Sulejówek, Wołomin, Ząbki, Zielonka.

Na koniec naszych działań przeprowadzamy ozonowanie mieszkania.
Sprawdź również wpływ ozonu na określone bakterie, wirusy i pleśnie.

Sprzątanie po zgonach Warszawa

W swojej ofercie mamy również sprzątanie po zgonach Włocławek