O firmie

Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie, jeśli chodzi o sprzątanie po zgonach, sprzątanie po pożarach oraz sprzątanie po zalaniach. Wszelkie usługi przeprowadzane są przez wykwalifikowany, przeszkolony personel, co przekłada się na wysoką jakość, sprawność obsługi oraz profesjonalizm. Dysponujemy wyłącznie specjalistycznym i certyfikowanym sprzętem, dzięki czemu sprzątanie przebiega możliwie jak najszybciej, a także cechuje się wysoką skutecznością.

Na podstawie długoletnich obserwacji wyodrębniliśmy innowacyjne, skuteczne rozwiązania, jeśli chodzi o sprzątanie po zgonach, pożarach oraz zalaniach. Oferujemy kompleksowe usługi czyszczące, działając niemal o każdej porze dnia i nocy siedem dni w tygodniu. Decydując się na nasze usługi, mają Państwo pewność, że zostaną wykonane na najwyższym możliwym poziomie.

Dzięki specjalistycznemu sprzętowi jesteśmy w stanie usunąć nawet najtrudniejsze zanieczyszczenia, dlatego sprzątanie po zalaniach, pożarach oraz zgonach jest wykonywane przez naszą firmę na wysokim poziomie. Minimalizujemy także skutki zniszczeń po pożarach, dezynfekujemy, ozonujemy pomieszczenia. Stosujemy wyłącznie specjalistyczne środki chemiczne sprawdzonej jakości.

Co istotne, oferujemy płatność w ratach, indywidualnie dopasowanych do Klienta, a także rozliczenia bezgotówkowe z ubezpieczalnią. Nasze usługi skierowane są do osób prywatnych, małych firm, średnich przedsiębiorstw czy dużych korporacji. Zachęcamy do kontaktu w celu poznania szczegółów.