Sprzątanie po pożarze Gdańsk

Czyszczenie ścian ze sadzy i sprzątanie po pożarze Gdańsk

Sprzątanie po pożarze Gdańsk – krótkie terminy realizacji. Nawet niewielki pożar w pomieszczeniach domu czy firmy powoduje duże straty. Przywrócenie części budynku uszkodzonej przez ogień do stanu umożliwiającego ponowne zamieszkanie czy użytkowanie jest trudne i czasochłonne. Wymaga nie tylko usunięcia spalonych mebli i innych sprzętów. To także pozbycie się sadzy ze ścian i innych powierzchni, a także neutralizacji zapachu spalenizny. Sprawne i efektywne uprzątnięcie pogorzeliska wymaga użycia specjalistycznego sprzętu. Nie można przy tym zapominać także o bezpieczeństwie. Jeszcze długo po wygaszeniu ognia w pomieszczeniach mogą bowiem unosić się toksyczne opary powstałe w wyniku spalenia lub stopienia powierzchni połóg ścian, a także różnego rodzaju wyposażenia. Przed rozpoczęciem prac należy także sprawdzić, czy konstrukcja budynku nie została naruszona i nie grozi on zawaleniem. Dlatego tak istotne jest profesjonalne sprzątanie po pożarze Gdańsk.

Jak przebiega sprzątane po pożarze w Gdańsku?

Z oczywistych względów mieszkańcom domu, który został zniszczony podczas pożaru, zależy na jak najszybszym rozpoczęciu porządkowania pogorzeliska. Bezpośrednio po ugaszeniu ognia w pierwszej kolejności policja bada, aby ustalić, co było przyczyną wybuchu pożaru. Następnie osoby poszkodowane wzywają rzeczoznawcę. Jego zadaniem jest oszacowanie powstałych strat. Przed jego przybyciem nie należy wykonywać żadnych prac, aby nie zmienić rzeczywistego obrazu poniesionych szkód. Dopiero, gdy  rzeczoznawca oszacuje zniszczenia, możemy przystąpić do etapu sprzątanie po pożarze Gdańsk.

Dlaczego warto powierzyć RECOVERS sprzątanie po pożarach Gdańsk?

Naszą ekipę tworzą przede wszystkim strażacy, którzy mają duże doświadczenie w walce z ogniem. Dzięki czemu wiedzą jak wykonać konieczne prace szybko i bezpiecznie, starając się przy tym ocalić jak najwięcej przedmiotów. W zależności od stopnia zniszczeń, jakie wyrządził pożar, wejście do zniszczonego budynku może być niebezpieczne. Dlatego lepiej nie robić tego samodzielnie. Nasz zespół wchodząc na pogorzelisko, wyposażony jest w specjalne maski ochronne, zabezpieczające przed wdychaniem toksycznych oparów oraz w kombinezony i rękawice.

Jak przebiega sprzątanie pogorzeliska w Gdańsku przez firmę RECOVERS?

Oferujemy nie tylko prace polegające na uprzątnięciu, wywiezieniu i utylizacji zniszczonych mebli i sprzętów. W zakres naszych usług wchodzi także neutralizacja toksyn powstałych w wyniku pożaru, usuwanie zapachu spalenizny i doczyszczanie ścian z sadzy. Po wejściu do budynku starannie selekcjonujemy wszystkie przedmioty, wybierając te, które można ocalić, doczyszczamy je i zwracamy właścicielom. Pozostałe usuwamy i wywozimy. Następnie czyścimy ściany z sadzy i przeprowadzamy dezynfekcję ozonem. Pozwala to zneutralizować zapach spalenizny i pozbyć się pleśni i grzybów. To one mogły zacząć się rozwijać po zalaniu budynku wodą podczas gaszenia ognia. Dopiero po starannie wykonanym sprzątaniu po  pożarze można przystąpić do prac remontowych.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że pożar domu w Gdańsku czy pomieszczeń firmowych to trudne przeżycie. Z tego względu jesteśmy dostępni przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Potrzebujesz pomocy w uprzątnięciu pogorzeliska, sprzątanie po pożarze Gdańsk? Skontaktuj się z nami, przyjedziemy najszybciej, jak to będzie możliwe.

Sprzątamy po pożarze również na terenie miast: Czarna Woda, Gniew, Hel, Jastarnia, Kartuzy, Kościerzyna, Pelplin, Pruszcz Gdański, Puck, Reda, Rumia, Skarszewy, Skórcz, Starogard Gdański, Tczew, Wejherowo, Władysławowo, Żukowo.

Na koniec naszych działań przeprowadzamy ozonowanie mieszkania.
Sprawdź również wpływ ozonu na określone bakterie, wirusy i pleśnie.

Sprzątanie po pożarze Gdańsk

W swojej ofercie mamy również sprzątanie po pożarze Gdynia