Sprzątanie po pożarze Gdynia

Sprzątanie po pożarze Gdynia i usuwanie sadzy

Sprzątanie po pożarze Gdynia – szybko i kompleksowo. Po ugaszeniu pożaru bardzo ważne jest to, aby jak najszybciej podjąć prace związane ze sprzątaniem pogorzeliska. Im szybciej, tym większa szansa na ocalenie większej ilości przedmiotów. Trzeba bowiem pamiętać, że nie tylko ogień powoduje straty podczas pożaru, ale także woda użyta do jego gaszenia. Nasz zespół po przybyciu na miejsce pożaru najpierw dokonuje dokładnych oględzin budynku, aby sprzątanie po pożarze Gdynia było jak najbardziej skuteczne oraz opracować najbardziej efektywny plan działania. Nie należy podejmować prób samodzielnego uprzątnięcia pogorzeliska, ponieważ może to być bardzo niebezpieczne. Jeszcze długo po opanowaniu ognia w powietrzu unoszą się toksyczne opary, które mogą być bardzo szkodliwe dla zdrowia. Poza tym przed wejściem do budynku uszkodzonego w wyniku pożaru należy sprawdzić, czy jego konstrukcja nie została naruszona, ponieważ może grozić zawaleniem.

Jakie działania podjąć po ugaszeniu pożaru?

Bezpośrednio po ugaszeniu ognia na teren pogorzeliska wkraczają eksperci, których zadaniem jest ustalenie, czy przyczyną wybuchu pożaru była wina domowników. Jeśli okaże się, że nie, wzywany jest rzeczoznawca firmy ubezpieczeniowej. Po przybyciu na miejsce szacuje on straty powstałe w wyniku pożaru. Dopóki nie zakończy on swoich prac, nie należy rozpoczynać etapu sprzątanie po pożarze Gdynia, ani podejmować żadnych innych działań, aby nie zafałszować rzeczywistego obrazu poniesionych strat.

Sprzątanie po pożarze w Gdyni – jak działa RECOVERS?

Sprawne sprzątanie po pożarze Gdynia i przygotowanie do remontu budynku po pożarze wymaga sporej wiedzy od wykonującej je ekipy. Nasz zespół tworzą osoby, które mają duże doświadczenie w sprzątaniu specjalistycznym, dzięki czemu działają sprawnie i skutecznie. Zdajemy sobie sprawę z tego, że w wyniku pożaru, znaczeniu ulega nie tylko wyposażenie domu, ale niejednokrotnie także bezcenne pamiątki rodzinne,. Dlatego zawsze staramy się ocalić jak najwięcej przedmiotów. Po dokonaniu selekcji usuwamy meble i inne urządzenia, które nie nadają się do dalszego użytku i wywodzimy je w odpowiednie miejsce. Po uprzątnięciu budynku przystępujemy do czyszczenia ścian i innych powierzchni z sadzy. Następnie dezynfekujemy je i neutralizujemy szkodliwe substancje chemiczne i zapach spalenizny za pomocą ozonu. Oferujemy także pomoc w zebraniu wszystkich niezbędnych dokumentów wymaganych przez firmę ubezpieczeniową.

Sprzątanie po pożarach Gdynia przez firmę  RECOVERS – krok po kroku

  • selekcja przedmiotów znajdujących się w pogorzelisku,
  • usunięcie mebli i  innych elementów wyposażenia, które nie nadają się do dalszego użycia,
  • wywóz odpadów,
  • czyszczenie ścian i innych powierzchni z sadzy,
  • neutralizacja zadymienia i kontaminacja,
  • dezynfekcja pomieszczeń poprzez ozonowanie,
  • czyszczenie przewodów kominowych oraz udrażnianie wentylacji,
  • pomoc w przygotowaniu dokumentacji wymaganej przez firmę ubezpieczeniową.

Wiemy, że pożar w Gdyni często oznacza utratę dachu nad głową lub miejsca do prowadzenia działalności. Dlatego jesteśmy do dyspozycji 7 dni w tygodniu przez 24 godziny. Skontaktuj się z nami, nasza ekipa przyjedzie najszybciej, jak to będzie możliwe.

Na koniec naszych działań przeprowadzamy ozonowanie mieszkania.
Sprawdź również wpływ ozonu na określone bakterie, wirusy i pleśnie.

Sprzątanie po pożarze Gdynia

W swojej ofercie mamy również sprzątanie po pożarze Gorzów Wielkopolski