Sprzątanie po pożarze Gorzów Wielkopolski

Sprzątanie po pożarze Gorzów Wielkopolski i doczyszczanie ścian z sadzy

Sprzątanie po pożarze Gorzów Wielkopolski – od A do Z. Pożar jest bardzo trudnym przeżyciem dla osób, którym się przydarzył. Zniszczone ogniem pomieszczenia nie nadają się do mieszkania, co niekiedy oznacza utratę dachu nad głową. Dlatego bardzo ważne jest to, aby jak najszybciej wykonać sprzątanie po pożarze Gorzów Wielkopolski i umożliwić mieszkańcom powrót do domu. Wymaga to przede wszystkim usunięcia mebli, urządzeń ADG i innego wyposażenia nienadającego się do użytku. Następnie doczyszczenia ścian, sufitów i innych powierzchni z sadzy. Konieczne jest także wykonanie dekontaminacji i ozonowania. Pozwoli to nie tylko zdezynfekować pomieszczenia, ale także pomoże usunąć z nich zapach spalenizny.

Sprzątanie po pożarach Gorzów Wielkopolski – od czego należy zacząć?

Po opanowaniu ognia na teren pogorzeliska wkraczają policyjny eksperci, wezwani przez straż pożarną, aby zbadać, co było przyczyną wybuchu pożaru. Jeśli stwierdzą oni, że jego wybuch nie był przez nikogo zawiniony, na miejsce po pożarze przybywa rzeczoznawca firmy ubezpieczeniowej, aby oszacować straty. Dopiero gdy zakończy on swoje czynności, możemy przystąpić do sprzątanie po pożarze Gorzów Wielkopolski. Nie należy robić tego samodzielnie, ponieważ jeszcze przez długi czas w pomieszczeniach objętych pożarem unoszą się toksyczne substancje uwolnione w wyniku spalenia np. podłóg, mebli, dywanów i innych elementów wyposażenia. Ich wdychanie może być bardzo groźne dla zdrowia. Najlepiej zatem powierzyć uprzątnięcie pogorzeliska specjalistycznej firmie sprzątającej po pożarach. Członkowie naszego zespołu mają duże doświadczenie sprzątaniu specjalistycznym. Na miejsce przybywają wyposażeni w specjalistyczny sprzęt, maski i kombinezony ochronne.

Dlaczego warto powierzyć RECOVERS sprzątanie po pożarze w Gorzowie Wielkopolskim?

Nasz wykwalifikowany zespół wykona wszystkie niezbędne prace szybko i skutecznie, starając się przy tym ocalić jak najwięcej przedmiotów. Następnie zostają one doczyszczone i zwrócone właścicielom. Elementy wyposażenia, które nie nadają się do użytku, zostają usunięte z pogorzeliska, a potem wywiezione w odpowiednie miejsce. W dalszej kolejności przystępujemy do oczyszczania ścian, sufitów i innych powierzchni z sadzy. Neutralizacji szkodliwych substancji chemicznych i zapachu spalenizny ozonem. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby całość prac wykonać jak najszybciej. Zdajemy sobie sprawę z tego, że właściciele budynku jak najszybciej chcą zacząć ponownie normalnie go użytkować.

Jak przebiega sprzątanie pogorzeliska przez firmę RECOVERS?

  • dokładna selekcja przedmiotów znajdujących się w pogorzelisku pod kątem możliwości ich ocalenia,
  • usunięcie zniszczonych mebli i sprzętu elektronicznego i innych elementów wyposażenia,
  • wywiezienie odpadów.
  • usuwanie sadzy nagromadzonej na ścianach i innych powierzchniach,
  • neutralizacja zapachu spalenizny i szkodliwych substancji chemicznych ozonem,
  • czyszczenie kominów oraz udrażnianie wentylacji,
  • przygotowywanie dokumentacji wymaganej przez firmę ubezpieczeniową.

Wiemy, że właścicielom domu czy pomieszczeń firmowych, w których wybuchł pożar w Gorzowie Wielkopolskim, zależy na tym, aby jak najszybciej powrócić do normalnego ich użytkowania. Dlatego pracujemy 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu i prowadzimy sprzątanie po pożarze Gorzów Wielkopolski. Potrzebujesz pomocy w sprzątaniu pogorzeliska? Zadzwoń, jesteśmy do twojej dyspozycji.

Sprzątamy po pożarze również na terenie miast: Barlinek, Choszczno, Dębno, Dobiegniew, Drawno, Drezdenko, Kostrzyn nad Odrą, Lubniewice, Międzychód, Międzyrzecz, Myślibórz, Ośno Lubuskie, Pełczyce, Recz, Rzepin, Skwierzyna, Słubice, Strzelce Krajeńskie, Sulęcin, Trzciel, Witnica.

Na koniec naszych działań przeprowadzamy ozonowanie mieszkania.
Sprawdź również wpływ ozonu na określone bakterie, wirusy i pleśnie.

Sprzątanie po pożarze Gorzów WIelkopolski

W swojej ofercie mamy również sprzątanie po pożarze Inowrocław