Sprzątanie po pożarze Konin

Jak rozpocząć sprzątanie po pożarze Konin?

Sprzątanie po pożarze Konin – wykwalifikowani specjaliści. Gdy płonie dom lub mieszkanie wydziela się gryzący dym. Jest pełen toksyn niebezpiecznych dla zdrowia. Ich usunięcie wymaga wiedzy i sprzętu. Sprzątanie po pożarze Konin staje się trudniejsze, gdy spłonęło więcej niż jedno pomieszczenie. W takich sytuacjach pomoże RECOVERS.

Sprzątanie po pożarze Konin nie jest łatwe. Wymaga specjalistycznego sprzętu i profesjonalnych środków. Sprzątać po pożarze nie powinna osoba „z ulicy”. To ważne, by zajęli się tym profesjonaliści, ponieważ czyszczenie po pożarze jest niebezpieczne. Toksyny, które powstały podczas spalania są niebezpieczne dla sprzątającego. Pracownicy RECOVERS używają specjalnych kombinezonów ochronnych.

Sprzątając po pożarze nasi pracownicy używają profesjonalnego sprzętu. To przyspiesza proces sprzątania po pożarze. Sprawia też, że pomieszczenie jest zdatne do ponownego użytkowania. Użycie specjalistycznych środków sprawi także, że będzie można wrócić do mieszkania bez obaw o zdrowie. Zdezynfekowane po pożarze pomieszczenie staje się bezpieczne.

Sprzątanie po pożarach Konin – dlaczego warto to zlecić RECOVERS?

Zespół RECOVERS to technicy z wieloletnim doświadczeniem. Ich wiedza sprawia, że szkody popożarowe są likwidowane szybko i skutecznie. Tak też jest przeprowadzane sprzątanie po pożarze Konin. Nasz zespół podczas sprzątania spisuje specjalny protokół dla ubezpieczyciela. Taki raport jest bardzo pomocny podczas szacowania wartości szkód.

Na co trzeba zwrócić uwagę przy sprzątaniu po pożarze?

Sprzątając po pożarze, trzeba pamiętać o czyszczeniu sadzy. Czarne plamy to jedne z najtrudniejszych do usunięcia. Team RECOVERS używa do ich „zdjęcia” m.in. suchego lodu. Nałożenie go na podłogę czy ścianę sprawia, że płat sadzy odchodzi od powierzchni. Dzięki temu łatwiej ją usunąć i dokładnie wyczyścić plamy. Dodatkowo zespół RECOVERS dezynfekuje pomieszczenie, aby sprzątanie po pożarze Konin było w pełni kompleksowe. To ważne, ponieważ pozwala usunąć toksyny i pyły. Zdezynfekowane pomieszczenie szybciej można ponownie użytkować. Nasi pracownicy po dezynfekcji podpowiadają klientom, jak zadbać o pomieszczenie. Ich życzliwość i profesjonalne rady są cechami rozpoznawalnymi RECOVERS. Odwiedź nasz oddział i dopytaj o szczegóły. Nasi doradcy stworzą również indywidualną wycenę czyszczenia sadzy.

Sprzątamy po pożarze również na terenie miast: Dąbie, Dobra, Golina, Kleczew, Kłodawa, Koło, Przedecz, Pyzdry, Rychwał, Słupca, Sompolno, Ślesin, Tuliszków, Turek, Uniejów, Witkowo, Zagórów.

Na koniec naszych działań przeprowadzamy ozonowanie mieszkania.
Sprawdź również wpływ ozonu na określone bakterie, wirusy i pleśnie.

Sprzątanie po pożarze Konin

W swojej ofercie mamy również sprzątanie po pożarze Koszalin