Sprzątanie po pożarze Rzeszów

Sprzątanie po pożarze Rzeszów

Sprzątanie po pożarze Rzeszów – tylko certyfikowane środki. Polskie firmy często obowiązują nie tylko polskie normy, ale również europejskie. Dotyczą zarówno sprzętów, jak i procedur. Ich obowiązywanie na terenie całej UE pozwala zapewnić bezpieczeństwo nie tylko w danym kraju, ale również poza jego granicami.

Odpowiednie certyfikaty i atesty są wymagane również dla sprzętu. Sprzątanie po pożarze Rzeszów jest na tyle wymagające, że każdy środek i sprzęt muszą być przetestowane. To istotne, ponieważ umożliwia zapewnienie bezpieczeństwa.

Czyszczenie po pożarze – jakie sprzęty są używane?

Sprzątanie po pożarze Rzeszów jest trudne. Każda z metod sprzątania wymaga odpowiedniego sprzętu. Wszystkie urządzenia używane przez firmę RECOVERS mają odpowiednie atesty polskich i europejskich instytucji.

Wokół sprzątania po pożarze krąży wiele pytań. Odpowiedzmy na kilka z nich.

  • Kiedy można zacząć sprzątanie po pożarze? Porządkowanie zgliszczy można zacząć dopiero, gdy mamy 100% pewności, że nie ma zagrożenia. Najczęściej zielone światło na dalsze działania dają strażacy po skończonej akcji gaśniczej.
  • Jakie sprzęty i techniki są wykorzystywane do czyszczenia po pożarze? Najczęściej używa się szczotek i specjalnych odkurzaczy. Można również sprzątać suchym lodem lub lateksem. To najnowsza technika odtworzeniowa, która może służyć do sprzątania zabytkowych miejsc. Można także sprzątać na sucho i na mokro, używając specjalnej chemii. Te techniki wykorzystuje RECOVERS.
  • Ile należy odczekać po sprzątaniu z dalszymi pracami? Najczęściej należy odczekać 24 godziny. Po tym czasie można zająć się dalszymi pracami w spalonym budynku.

RECOVERS – profesjonalizm i najwyższa jakość sprzątania po pożarach

RECOVERS podczas sprzątania używa atestowanej chemii. Proszki do czyszczenia sadzy i specjalne płyny umożliwiają bardzo dokładne posprzątanie, nawet trudno dostępnych miejsc. Ich głębokie wnikanie w powierzchnię pozwala dokładnie pozbyć się osadu z sadzy i pozostałych toksyn. Po czyszczeniu po pożarze RECOVERS często także ozonuje pomieszczenia. Dzięki temu z powietrza usuwamy wszystkie niebezpieczne związki.

Każdy etap procesu sprzątanie po pożarze Rzeszów wymaga wiedzy i profesjonalizmu. Ekipa RECOVERS to ludzie, którzy „znają się na robocie”. Ich ciągłe poszukiwania nowych rozwiązań i metod sprzątania sprawiają, że nasze usługi są na najwyższym poziomie.

Przyjdź do naszego biura i dowiedz się więcej. Czekamy na Ciebie!

Sprzątamy po pożarze również na terenie miasta: Błażowa, Głogów Małopolski, Kolbuszowa, Leżajsk, Łańcut, Mielec, Nowa Sarzyna, Ropczyce, Sędziszów Małopolski, Sokołów Małopolski, Strzyżów, Tyczyn.

Na koniec naszych działań przeprowadzamy ozonowanie mieszkania.
Sprawdź również wpływ ozonu na określone bakterie, wirusy i pleśnie.

Sprzątanie po pożarze Rzeszów

W swojej ofercie mamy również sprzątanie po pożarze Słupsk