Sprzątanie po pożarze Rzeszów

Sprzątanie po pożarze Rzeszów

Sprzątanie po pożarze Rzeszów – tylko certyfikowane środki. Polskie firmy często obowiązują nie tylko polskie normy, ale również europejskie. Dotyczą zarówno sprzętów, jak i procedur. Ich obowiązywanie na terenie całej UE pozwala zapewnić bezpieczeństwo nie tylko w danym kraju, ale również poza jego granicami.

Odpowiednie certyfikaty i atesty są wymagane również dla sprzętu. Sprzątanie po pożarze Rzeszów jest na tyle wymagające, że każdy środek i sprzęt muszą być przetestowane. To istotne, ponieważ umożliwia zapewnienie bezpieczeństwa.

Czyszczenie po pożarze – jakie sprzęty są używane?

Sprzątanie po pożarze Rzeszów jest trudne. Każda z metod sprzątania wymaga odpowiedniego sprzętu. Wszystkie urządzenia używane przez firmę RECOVERS mają odpowiednie atesty polskich i europejskich instytucji.

Wokół sprzątania po pożarze krąży wiele pytań. Odpowiedzmy na kilka z nich.

  • Kiedy można zacząć sprzątanie po pożarze? Porządkowanie zgliszczy można zacząć dopiero, gdy mamy 100% pewności, że nie ma zagrożenia. Najczęściej zielone światło na dalsze działania dają strażacy po skończonej akcji gaśniczej.
  • Jakie sprzęty i techniki są wykorzystywane do czyszczenia po pożarze? Najczęściej używa się szczotek i specjalnych odkurzaczy. Można również sprzątać suchym lodem lub lateksem. To najnowsza technika odtworzeniowa, która może służyć do sprzątania zabytkowych miejsc. Można także sprzątać na sucho i na mokro, używając specjalnej chemii. Te techniki wykorzystuje RECOVERS.
  • Ile należy odczekać po sprzątaniu z dalszymi pracami? Najczęściej należy odczekać 24 godziny. Po tym czasie można zająć się dalszymi pracami w spalonym budynku.

RECOVERS – profesjonalizm i najwyższa jakość sprzątania po pożarach

RECOVERS podczas sprzątania używa atestowanej chemii. Proszki do czyszczenia sadzy i specjalne płyny umożliwiają bardzo dokładne posprzątanie, nawet trudno dostępnych miejsc. Ich głębokie wnikanie w powierzchnię pozwala dokładnie pozbyć się osadu z sadzy i pozostałych toksyn. Po czyszczeniu po pożarze RECOVERS często także ozonuje pomieszczenia. Dzięki temu z powietrza usuwamy wszystkie niebezpieczne związki.

Każdy etap procesu sprzątanie po pożarze Rzeszów wymaga wiedzy i profesjonalizmu. Ekipa RECOVERS to ludzie, którzy „znają się na robocie”. Ich ciągłe poszukiwania nowych rozwiązań i metod sprzątania sprawiają, że nasze usługi są na najwyższym poziomie.

Przyjdź do naszego biura i dowiedz się więcej. Czekamy na Ciebie!

Sprzątamy po pożarze również na terenie miasta: Ustrzyki Dolne, Brzozów, Dębica, Jarosław, Jasło, Kolbuszowa, Krosno, Lesko, Leżajsk, Lubaczów, Łańcut, Mielec, Nisko, Przemyśl, Przeworsk, Ropczyce, Sanok, Stalowa Wola, Strzyżów, Tarnobrzeg.

Na koniec naszych działań przeprowadzamy ozonowanie mieszkania.
Sprawdź również wpływ ozonu na określone bakterie, wirusy i pleśnie.

Sprzątanie po pożarze Rzeszów

W swojej ofercie mamy również sprzątanie po pożarze Słupsk