Sprzątanie po pożarze Toruń

Sprzątanie po pożarze Toruń – oczyszczanie ścian i sufitów z sadzy, dekontaminacja

Sprzątanie po pożarze Toruń – początek prac nawet 24h od zgłoszenia. Nawet jeśli konstrukcja budynku nie została naruszona przez pożar, doprowadzenie budynku do stanu pozwalającego na ponowne w nim zamieszkanie wymaga profesjonalnego sprzątania po pożarze. Porządkowanie pogorzeliska może być niebezpieczne dla zdrowia. Dlatego lepiej powierzyć je specjalistom, którzy dzięki odpowiedniemu sprzętowi wykonają je szybko i sprawnie. Nasi pracownicy wykonają szybko i sprawnie sprzątanie po pożarze Toruń.

Kiedy można rozpocząć sprzątanie po pożarze w Toruniu?

Bezpośrednio po zakończeniu akcji gaśniczej, straż pożarna wzywa na miejsce zdarzenia policję. Dokonuje ona oględzin pogorzeliska, aby ustalić przyczynę wybuchu pożaru. Jeśli budynek był ubezpieczony, należy jak najszybciej skontaktować się z firmą ubezpieczeniową. Gdy postanowi ona przysłać na miejsce rzeczoznawcę, najlepiej zaczekać ze sprzątaniem do chwili jego przybycia, aby nie zniekształcić rzeczywistego obrazu powstałych szkód.

Sprzątanie po pożarach Toruń – dlaczego lepiej powierzyć je RECOVERS?

Po załatwieniu niezbędnych formalności oraz upewnieniu się, że budynek nie grozi zawaleniem rozpoczynamy sprzątanie po pożarze Toruń. W pierwszej kolejności prowadzimy selekcję znajdujących się tam mebli i innych elementów wyposażenia. Te, których stan jest dobry, zabezpieczamy i przekazujemy do oczyszczenia odpowiednią metodą. Całkowicie zniszczone rzeczy wynosimy do zamówionego wcześniej kontenera, a następie wywozimy. Po opróżnieniu domu lub mieszkania czyścimy ściany, sufity i inne powierzchnie z sadzy. Konieczne jest także przeprowadzenie dekontaminacji, czyli neutralizacji toksycznych substancji uwolnionych podczas pożaru na skutek spalenia wykładzin, paneli, dywanów, mebli, urządzeń elektrycznych itp. Na koniec wykonujemy ozonowanie. Dezynfekuje ono wszystkie pomieszczenia, zabezpieczając je tym samym przed rozwojem pleśni i grzybów, mogących się zacząć w nich tworzyć po zalaniu wodą użytą do gaszenia pożaru. Wykorzystanie ozonu pozwala także pozbyć się silnego i długo utrzymującego się zapachu spalenizny.

Sprzątanie po pożarach w Toruniu – wiemy, że liczy się czas

Mamy duże doświadczenie w wykonywaniu tego rodzaju prac. Dlatego doskonale zdajemy sobie sprawę, jak bardzo dla osób, które często w wyniku pożaru straciły dach nad głową, liczy się czas. Profesjonale sprzątanie, jest warunkiem wejścia do budynku ekipy budowlanej. Sprzątanie po pożarze Toruń z sadzy i dekontaminacja nie tylko umożliwiają rozpoczęcie prac remontowych. Pozwalają także pozbyć się substancji chemicznych, które mogą szkodzić naszemu zdrowiu jeszcze długo po pożarze. Szybka selekcja przedmiotów po pożarze pozwala także odzyskać znacznie więcej rzeczy. Często wymagają one nie tylko oczyszczenia z sadzy, ale także osuszenia.

Aby skorzystać z naszej pomocy, wystarczy do nas zadzwonić. Poinformować nas o tym, co się wydarzyło i jakie działania są potrzebne. Pomagamy także w załatwianiu wszystkich spraw formalnych związanych z ubezpieczeniem. Jesteśmy do dyspozycji naszych klientów 7 dni w tygodniu przez całą dobę.

Sprzątamy po pożarze również na terenie miast: Brodnica, Chełmno, Chełmża, Golub-Dobrzyń, Górzno, Jabłonowo Pomorskie, Kowalewo Pomorskie, Łasin, Nowe Miasto Lubawskie, Radzyń Chełmiński, Wąbrzeźno.

Na koniec naszych działań przeprowadzamy ozonowanie mieszkania.
Sprawdź również wpływ ozonu na określone bakterie, wirusy i pleśnie.

Sprzątanie po pożarze Toruń

W swojej ofercie mamy również sprzątanie po pożarze Warszawa