Sprzątanie po pożarze Warszawa

Kompleksowe sprzątanie po pożarze Warszawa

Sprzątanie po pożarze Warszawa – początek prac nawet 24h od zgłoszenia. Oferujemy kompleksowe sprzątanie po pożarze Warszawa. Obejmuje ono selekcje przedmiotów znajdujących się w pogorzelisku. Zabezpieczamy również te nadające się do użytku i usuwamy te całkowicie zniszczone. Czyścimy ściany z sadzy, przeprowadzamy dekontaminację  i ozonowanie. Pomagamy także w załatwieniu wszelkich formalności związanych z ubezpieczeniem.

Sprzątanie po pożarach Warszawa – dlaczego warto zlecić je RECOVERS

Tylko profesjonalnie wykonane sprzątanie po pożarze z użyciem specjalistycznego sprzętu i środków chemicznych pozwala usunąć wszystkie szkodliwe substancje z powietrza, ścian i innych powierzchni oraz uporczywy zapach spalenizny. W przeciwnym razie nawet po powierzchownym oczyszczeniu i przeprowadzeniu remontu zapach może być wyczuwalny. Toksyczne substancje, które pozostały w różnych zakamarkach mogą niekorzystnie oddziaływać na nasze zdrowie.

Poza tym należy zdać sobie sprawę z tego, że jeszcze długo po ugaszeniu ognia w pomieszczeniach, które zostały zniszczone przez pożar, unoszą się szkodliwe opary. Powstają one na skutek spalenia powierzchni podłóg, mebli urządzeń elektrycznych i innych elementów wyposażenia. Wchodzenie na teren pogorzeliska bez odpowiedniego zabezpieczenia w postaci maski ochronnej z filtrem, kombinezonu i rękawic może być bardzo niebezpieczne dla zdrowia.

Jak przebiega sprzątanie po pożarach w Warszawie?

Powierzając nam sprzątanie po pożarze, możesz liczyć nie tylko na kompleksowe uprzątnięcie pogorzeliska. Pomagamy również w załatwieniu wszystkich spraw formalnych związanych z ubezpieczeniem. Przed rozpoczęciem jakichkolwiek czynności, dokonujemy oględzin pogorzeliska, ustalamy zakres prac koniecznych do przeprowadzenia i przygotowujemy kosztorys. Po jego akceptacji przystępujemy do działania.

W pierwszej kolejności przeprowadzamy selekcje przedmiotów znajdujących się w pomieszczeniach objętych pożarem i nie tylko. Szkody po pożarze powoduje bowiem nie tylko ogień, ale także woda użyta do jego opanowania. Często zdarza się, że w wyniku akcji gaśniczej zalana zostaje niższa kondygnacja, do której ogień nie dotarł. Dziękuj szybkiemu działaniu możemy uratować więcej sprzętu mebli i urządzeń, również tych, które zostały zalane. Przedmioty nadające się do wykorzystania wydobywamy, zabezpieczamy, a następnie oczyszczamy i osuszamy. Pozostałe rzeczy wynosimy, a następnie wywozimy na wysypisko lub do innego miejsca składowania bądź utylizacji odpadów.

Kolejnym etapem prac jest oczyszczanie ścian, sufitów i innych powierzchni z sadzy. Przeprowadzamy także kontaminację i ozonowanie. Pozwala to na pozbycie się sadzy i innych szkodliwych substancji powstałych podczas pożaru, nawet z najmniejszych zakamarków takich jak kratki wentylacyjne, czy wielowarstwowe ściany. W ten sposób zostaje również uporczywy smród spalenizny.

Jak zamówić sprzątanie po pożarze w Warszawie?

Wiemy, że pożar często oznacza nie tylko ogromne straty materialne, ale również utratę dachu nad głową. Dlatego właścicielom budynku z wiadomych względów, zależy na jak najszybszym powrocie do normalności. Nasz zespół tworzą ludzie, którzy mają duże doświadczenie w sprzątaniu specjalistycznym. Na miejsce zdarzenia przybywają ze specjalistycznym sprzętem, dzięki czemu wszystkie prace przebiegają sprawnie i szybko. Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń, jesteśmy do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Sprzątamy również na terenie miast: Błonie, Brwinów, Góra Kalwaria, Grodzisk Mazowiecki, Józefów Mazowiecki, Karczew, Kobyłka, Konstancin-Jeziorna, Legionowo, Łomianki, Marki, Milanówek, Nowy Dwór Mazowiecki, Otwock, Piaseczno, Piastów, Pruszków, Sulejówek, Wołomin, Ząbki, Zielonka.

Na koniec naszych działań przeprowadzamy ozonowanie mieszkania.
Sprawdź również wpływ ozonu na określone bakterie, wirusy i pleśnie.

Sprzątanie po pożarze Warszawa

W swojej ofercie mamy również sprzątanie po pożarze Włocławek