Sprzątanie po zgonach Zielona Góra

Dezynfekcja po zgonach w Zielonej Górze.

Wiemy, jak bolesne jest przeżywanie śmierci bliskiej osoby. Wykonujemy usługi sprzątania po zgonach rzetelnie i kompleksowo, jesteśmy wsparciem dla bliskich, a prace wykonujemy z szacunkiem dla pamięci o zmarłym. Naszym celem jest dobro Klientów, aby gruntownie odświeżone mieszkanie już nigdy nie wywołało przykrych wspomnień. Pozostawiamy pomieszczenie czyste, pachnące, dokładnie zdezynfekowane i nadające się do zamieszkania.

Sprzątanie po zgonie to usługa wymagająca profesjonalnej wiedzy oraz odpowiedniego doświadczenia. Firma RECOVERS dzięki zaangażowaniu, doświadczeniu oraz specjalistycznym umiejętnościom najlepiej wykona nawet najbardziej niestandardowe zlecenia, zdobywając zaufanie klientów z całej Polski, a zwłaszcza z Zielonej Góry. Do każdego powierzonego nam zadania podchodzimy indywidualnie, z należytą starannością. Działamy sumiennie i terminowo, w ścisłej współpracy z Klientem.

Certyfikowani technicy sprzątania po zgonach.

Miejsce zgonu należy do obszaru skażonego wydzielinami z ciała czy substancjami lotnymi. Wszelkie patogeny to silnie trujące zawiązki chemiczne, z którymi osoba nieprzygotowana nie powinna mieć kontaktu. Dezynfekcja wymaga specjalistycznego wsparcia. RECOVERS to zespół techników posiadających wszystkie wymagane certyfikaty i zezwolenia do sprzątania miejsc zgonów także w Zielonej Górze.

Pierwszym etapem naszych prac są wstępne oględziny eksperta i analiza stopnia skażenia. Wtedy też ustalamy indywidualny plan działania. Po określeniu planu pracy, niezwłocznie nasi specjaliści przystępują do czynności sprzątania po zgonie.

Kompleksowe sprzątanie po zgonach – Zielona Góra.

Cały proces kompleksowej usługi sprzątania po zgonach jest uzależniony od przyczyny śmierci. Zawsze, kiedy mamy do czynienia z rozkładem w pomieszczeniu, zaczynamy od dezynfekcji jego wyposażenia. Następnie zabezpieczamy wszystkie niebezpieczne odpady. W kolejnym etapie opróżniamy całe pomieszczenie. Usuwamy wszystkie meble, wyposażenie oraz przedmioty osobiste, które przeznaczone są do utylizacji. Dokładnie czyścimy chemicznie oraz dezynfekujemy wszystkie powierzchnie. Dokładna dezynfekcja jest konieczna, gdyż rozkładające się zwłoki wydzielają niebezpieczne związki trujące. Zawsze stosujemy specjalistyczne preparaty do usunięcia zapachu, specjalistyczne urządzenia, a na końcu ozonujemy. Ta technika jest najlepsza, idealnie sprawdza się w usuwaniu zapachu śmierci. Sprzątamy również klatki schodowe, windy oraz wszystkie powierzchnie i najbliższe otoczenie.

Nie sprzątaj po zgonie sam. Pomożemy.

Samodzielne sprzątanie przez osoby niewykwalifikowane obarczone jest sporym ryzykiem. Niebezpieczne wirusy, bakterie, patogeny mogą wywołać szereg konsekwencji zdrowotnych. Bez specjalistycznego zabezpieczenia ciała, dróg oddechowych nie należy wchodzić do pomieszczeń gdzie znajduje się ciało zwłaszcza w stanie rozkładu.

Świadczymy usługi dla wszystkich, którzy ich potrzebują w każdym miejscu w Polsce, zwłaszcza w Zielonej Górze i okolicach. Podejmiemy się każdego przypadku, a nasz telefon alarmowy czynny jest 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę.