Sprzątanie po pożarze Ostrów Wielkopolski

Jak rozpocząć sprzątanie po pożarze Ostrów Wielkopolski?

Sprzątanie po pożarze Ostrów Wielkopolski – szybko i kompleksowo. Płonący dom to niebezpieczna sytuacja. Nie tylko z powodu ognia. To również pyły i toksyny wydzielane podczas spalania. Te niebezpieczne związki już po ugaszeniu ognia trzeba usunąć. Zajmie się tym firma RECOVERS – sprzątanie po pożarze Ostrów Wielkopolski.

Utrata całego majątku oraz domu sprawia, że nikt nie zastanawia się nad sprzątaniem. Niebezpieczne toksyny w powietrzu to jedno z zagrożeń. Kolejne to pozostałości spalonych materiałów, które są szkodliwe. Warto zadbać o uprzątnięcie pogorzeliska. Uprzątnięcie pogorzeliska wymaga wiedzy i doświadczenia

Jak pozbyć się niebezpiecznych pozostałości po pożarze?

Sprzątanie po pożarze Ostrów Wielkopolski to proces wymagający wiedzy i sprzętu. Nasi technicy usuwając toksyny używają odpowiednich środków. Sprawia to, że pomieszczenie staje się bezpieczne. Jednym z pierwszych etapów jest czyszczenie sadzy.

Czyszczenie sadzy to także „odklejenie” czarnych płatów z powierzchni. Dzięki sprzętowi i środkom chemicznym plamy usuwamy dokładnie. Później powierzchnia jest dodatkowo dezynfekowana. To sprawia, że miejsce po pożarze jest dokładnie oczyszczone. Pozwala to szybciej ponownie użytkować pomieszczenie.

Sprzątanie po pożarze w Ostrowie Wielkopolskim, a szacowanie strat

Czyszczenie po pożarze pozwala także oszacować szkody. Zespół RECOVERS, sprzątając po pożarze spisuje specjalny protokół dla ubezpieczalni. Dzięki temu likwidacja szkody jest szybsza. Czyszczenie po pożarze to również czas na dezynfekcję. Zdezynfekowanie pomieszczenia pozwala również na zapewnienie bezpieczeństwa. Daje także pewność, że odpady popożarowe zostały całkowicie usunięte. Po dezynfekcji warto ozonować pomieszczenie. Ozonowanie pogłębia efekt dezynfekcji. Połączone z dezynfekcją daje pewność, że wszystkie toksyny zostały dokładnie usunięte.

Sprzątanie po pożarach Ostrów Wielkopolski

Pożar jest bardzo trudną sytuacją dla jego ofiar. Pracownicy RECOVERS wyróżniają się również empatią i życzliwością. Dzięki temu klientom łatwiej przejść przez pierwsze popożarowe chwile. Życzliwość i empatia w czasie sprzątania po pożarze to wyróżnik RECOVERS. Wysokiej jakości środki i sprzęt to kolejne atuty firmy. Zapraszamy do naszego oddziału. Nasi doradcy zajmą się indywidualną wyceną i pomocą pogorzelcom.

Sprzątamy po pożarze również na terenie miast: Jarocin, Kępno, Krotoszyn, Ostrzeszów.

Na koniec naszych działań przeprowadzamy ozonowanie mieszkania.
Sprawdź również wpływ ozonu na określone bakterie, wirusy i pleśnie.

Sprzątanie po pożarze Ostrów Wielkopolski

W swojej ofercie mamy również sprzątanie po pożarze Piła