Sprzątanie po zgonach Gdańsk

Sprzątanie po zgonach Gdańsk

Sprzątanie po zgonach Gdańsk – szybkie tempo działania. RECOVERS oferuje swoje usługi – profesjonalne sprzątanie po zgonach Gdańsk. Specjalizujemy się w sprzątaniu wszelkich miejsc, w których doszło do zgonu – mieszkań, garaży czy biur. Nie ma dla nas znaczenia przyczyna śmierci, z najwyższą starannością oczyścimy miejsce po zgonie naturalnym, morderstwie czy śmiertelnym wypadku. Jesteśmy wszędzie tam gdzie potrzebna jest nasza pomoc i najwyższej jakości usługi.

Dramatyczne odkrycie zwłok

Śmierć osoby bliskiej to zawsze traumatyczne i ciężkie przeżycie, zwłaszcza gdy ciało odkryto w stanie rozkładu. Zdajemy sobie sprawę jak ciężkie chwile Państwo przeżywacie, dlatego pragniemy Państwa odciążyć w tym czasie. Miejsce śmierci to środowisko opanowane przez toksyczne związki chemiczne wydzielane przy rozkładzie zwłok. Dlatego nie należy takiej powierzchni próbować sprzątać samodzielnie. Miejsce po zmarłym to źródło patogenów i groźnych chorób. Aby w sposób dokładny i bezpieczny posprzątać miejsce zdarzenia należy mieć odpowiednie przygotowanie zawodowe i zaplecze techniczne. Nasza ekipa techników to osoby posiadające najwyższe certyfikaty wymagane do sprzątania miejsc po zmarłych i dezynfekcji funeralnej. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam w sposób profesjonalny i fachowy przeprowadzić te prace.

Sprzątanie po zgonach w Gdańsku

Oferta RECOVERS skierowana jest do osób prywatnych, właścicieli hoteli i restauracji, a także urzędów w Gdańsku, wszędzie tam gdzie konieczne jest posprzątanie po zmarłym. Nie ma dla nas znaczenia jak daleko posunięty jest stan rozkładu zwłok, podejmujemy nawet trudne wyzwania. Efektem ogromnego doświadczenie naszych techników i ich wiedzy w zakresie sprzątania po zmarłych jest bezterminowa gwarancja naszych usług. Wszystkie zlecenia wykonujemy z najwyższą starannością i zaangażowaniem.

Profesjonalne oczyszczanie miejsc po samobójstwie, morderstwie, wypadku śmiertelnym w Gdańsku

Miejsce śmierci to makabryczny widok, który odciska piętno na człowieku. Stąd tak ważne jest aby dokładnie i fachowo je posprzątać, aby już więcej nie kojarzyło się z dramatem i by było bezpieczne do użytkowania. Standardy działania RECOVERS w Gdańsku obejmują:

  • usuwanie i utylizację odpadów,
  • w przypadku rozległych zabrudzeń i zanieczyszczeń utylizujemy wszystko, czego nie da się uratować,
  • czyszczenie powierzchni po śladach biologicznych takich jak krew, płyny pośmiertne czy fekalia za pomocą specjalistycznego sprzętu i środków chemicznych,
  • dezynfekcję pomieszczeń,
  • dokumentację potwierdzająca zakres wykonanych prac dekontaminacyjnych.

Wszystkie nasze działania w ramach sprzątania miejsc po zmarłych cechuje najwyższe zaangażowanie i wysoka jakość wykonywanych prac. Nasi Klienci cenią RECOVERS za profesjonalizm, terminowość i solidność. Jeśli potrzebujesz kompleksowej dezynfekcji mieszkania po zmarłym w Gdańsku lub okolicach, jesteśmy do dyspozycji przez cały tydzień, telefon alarmowy jest czynny przez 24 godziny na dobę. Skontaktuj się z nami i dołącz do naszych Klientów.

Na koniec naszych działań przeprowadzamy ozonowanie mieszkania.
Sprawdź również wpływ ozonu na określone bakterie, wirusy i pleśnie.

Sprzątanie po zgonach Gdańsk

W swojej ofercie mamy również sprzątanie po zgonach Gdynia