Sprzątanie po zgonach Gdańsk

Sprzątanie po zgonach Gdańsk

Sprzątanie po zgonach Gdańsk – szybkie tempo działania. RECOVERS oferuje swoje usługi – profesjonalne sprzątanie po zgonach Gdańsk. Specjalizujemy się w sprzątaniu wszelkich miejsc, w których doszło do zgonu – mieszkań, garaży czy biur. Nie ma dla nas znaczenia przyczyna śmierci, z najwyższą starannością oczyścimy miejsce po zgonie naturalnym, morderstwie czy śmiertelnym wypadku. Jesteśmy wszędzie tam gdzie potrzebna jest nasza pomoc i najwyższej jakości usługi.

Dramatyczne odkrycie zwłok

Śmierć osoby bliskiej to zawsze traumatyczne i ciężkie przeżycie, zwłaszcza gdy ciało odkryto w stanie rozkładu. Zdajemy sobie sprawę jak ciężkie chwile Państwo przeżywacie, dlatego pragniemy Państwa odciążyć w tym czasie. Miejsce śmierci to środowisko opanowane przez toksyczne związki chemiczne wydzielane przy rozkładzie zwłok. Dlatego nie należy takiej powierzchni próbować sprzątać samodzielnie. Miejsce po zmarłym to źródło patogenów i groźnych chorób. Aby w sposób dokładny i bezpieczny posprzątać miejsce zdarzenia należy mieć odpowiednie przygotowanie zawodowe i zaplecze techniczne. Nasza ekipa techników to osoby posiadające najwyższe certyfikaty wymagane do sprzątania miejsc po zmarłych i dezynfekcji funeralnej. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam w sposób profesjonalny i fachowy przeprowadzić te prace.

Sprzątanie po zgonach w Gdańsku

Oferta RECOVERS skierowana jest do osób prywatnych, właścicieli hoteli i restauracji, a także urzędów w Gdańsku, wszędzie tam gdzie konieczne jest posprzątanie po zmarłym. Nie ma dla nas znaczenia jak daleko posunięty jest stan rozkładu zwłok, podejmujemy nawet trudne wyzwania. Efektem ogromnego doświadczenie naszych techników i ich wiedzy w zakresie sprzątania po zmarłych jest bezterminowa gwarancja naszych usług. Wszystkie zlecenia wykonujemy z najwyższą starannością i zaangażowaniem.

Profesjonalne oczyszczanie miejsc po samobójstwie, morderstwie, wypadku śmiertelnym w Gdańsku

Miejsce śmierci to makabryczny widok, który odciska piętno na człowieku. Stąd tak ważne jest aby dokładnie i fachowo je posprzątać, aby już więcej nie kojarzyło się z dramatem i by było bezpieczne do użytkowania. Standardy działania RECOVERS w Gdańsku obejmują:

  • usuwanie i utylizację odpadów,
  • w przypadku rozległych zabrudzeń i zanieczyszczeń utylizujemy wszystko, czego nie da się uratować,
  • czyszczenie powierzchni po śladach biologicznych takich jak krew, płyny pośmiertne czy fekalia za pomocą specjalistycznego sprzętu i środków chemicznych,
  • dezynfekcję pomieszczeń,
  • dokumentację potwierdzająca zakres wykonanych prac dekontaminacyjnych.

Wszystkie nasze działania w ramach sprzątania miejsc po zmarłych cechuje najwyższe zaangażowanie i wysoka jakość wykonywanych prac. Nasi Klienci cenią RECOVERS za profesjonalizm, terminowość i solidność. Jeśli potrzebujesz kompleksowej dezynfekcji mieszkania po zmarłym w Gdańsku lub okolicach, jesteśmy do dyspozycji przez cały tydzień, telefon alarmowy jest czynny przez 24 godziny na dobę. Skontaktuj się z nami i dołącz do naszych Klientów.

Sprzątamy po zgonach również na terenie miasta:Czarna Woda, Gniew, Hel, Jastarnia, Kartuzy, Kościerzyna, Pelplin, Pruszcz Gdański, Puck, Reda, Rumia, Skarszewy, Skórcz, Starogard Gdański, Tczew, Wejherowo, Władysławowo, Żukowo.

Na koniec naszych działań przeprowadzamy ozonowanie mieszkania.
Sprawdź również wpływ ozonu na określone bakterie, wirusy i pleśnie.

Sprzątanie po zgonach Gdańsk

W swojej ofercie mamy również sprzątanie po zgonach Gdynia